Yeşim Karadağ Yeniden Başkan

Yeşim Karadağ Yeniden Başkan

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ bu gün gerçekleştirilen Çanakkale 6. Olağan İl Kongresinde yeniden il başkanı seçildi.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım’ında katıldığı Çanakkale 6’ncı Olağan Çanakkale İl Kongresinde Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ tek liste olarak seçimlere katıldı.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım coşkuyla karşılandığı kongre salonunda ki konuşmasında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Başbakan, Türkiye’nin refahı, huzuru ve mutluluğundan başka dertleri olmadığını belirterek, “AK Parti’ye gönül veren siz dava arkadaşlarımızla beraber bu yolu yürümekten büyük bir bahtiyarlık duyuyoruz. Türkiye’yi, içinde bulunduğu derin krizlerden çıkarmak için bu yola beraber çıktık. Çok çalışarak Allah’a şükür o karanlık günleri artık geride bıraktık. Büyük eserler ortaya koyduk. Bugün ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa etmek için görev yapıyoruz.” dedi.
Türkiye’nin hudutlarını korumak için Afrin bölgesinde bulunan Mehmetçiği, kahraman askerleri, şehitler diyarını Çanakkale’den selamladığını dile getiren Yıldırım, “Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. 80 milyon Türk evladının duası ve desteği onlarla beraber. Allah onlara yardım etsin, muzaffer etsin, muvaffak eylesin.” diye konuştu.

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan da Anafartalar Spor Salonu’nda düzenlenen partisinin Çanakkale İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, teşkilatların AK Parti davasında büyük önem taşıdığını belirtti.
Kongrede ilk günkü heyecana sahip olduklarını ifade eden Turan, “Allah teşkilatlarımızdan binlerce kere razı olsun diye dua ediyoruz. Onlar çalıştığı için bugünlere geldik. Onlar çalıştı, Recep Tayyip Erdoğan ‘One minute’ dedi. Onlar çalıştı, Türkiye’yi imar ettik. Ancak hep beraber yürüdük. Çok güçlü bir teşkilat, zayıf bir lider asla mümkün değil. Çok güçlü bir lider, zayıf bir teşkilat asla mümkün değil. O yüzden lideriyle, vekiliyle, iliyle, ilçesiyle ‘Ya Allah Bismillah’ dedik ve tekrar başlıyoruz. Daha işimiz çok ve yeni başlıyoruz. Şimdiye kadar Çanakkale’mizde gurur duyacağımız çok önemli işler yaptık.” diye konuştu.
Turan, Çanakkalelilere “Troia 2018 Yılı, tüm teşkilatlarım buradayken söylüyorum, o bölgenin ayağa kalması demek. Tüm Türkiye’nin, dünyanın Troia üzerinden Çanakkale’yi bir daha hatırlaması demek.” ifadelerini kullandı.
Yeşim Karadağ Çanakkale Kongresi
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, Başbakan Yıldırım’a Osmanlı armalı bayrak hediye etti. Kongreye, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider de katıldı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Ak Parti Çanakkale Milletvekili AK Parti Grup Başkanvekili Ayhan Gider Başbakan Binali Yıldırım Bülent Turan Çanakkale Yeşim Karadağ

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Çanakkale Tüm Belediye Başkan Adayları21 Ocak 2019

Çanakkale Tüm Belediye Başkan Adayları

Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte belediye başkan adayları belli olmaya başladı. AK Parti, CHP,

AK Parti Belediye Başkan Adayları Belli Oldu21 Ocak 2019

AK Parti Belediye Başkan Adayları Belli Oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’nin kesinleşen adayları belli oldu. AK Parti Genel Başkanvekili

MHP Belediye Başkan Adayları Belli Oldu31 Aralık 2018

MHP Belediye Başkan Adayları Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi’nin kesinleşen Çanakkale adayları belli oldu. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan

CHP’nin Kesinleşen Belediye Başkan Adayları06 Aralık 2018

CHP’nin Kesinleşen Belediye Başkan Adayları

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale’de seçime gireceği adayları belirlemeye devam ediyor. Bu gün CHP Genel