Yeşim Karadağ Yeniden Başkan

Yeşim Karadağ Yeniden Başkan

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ bu gün gerçekleştirilen Çanakkale 6. Olağan İl Kongresinde yeniden il başkanı seçildi.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım’ında katıldığı Çanakkale 6’ncı Olağan Çanakkale İl Kongresinde Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ tek liste olarak seçimlere katıldı.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım coşkuyla karşılandığı kongre salonunda ki konuşmasında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Başbakan, Türkiye’nin refahı, huzuru ve mutluluğundan başka dertleri olmadığını belirterek, “AK Parti’ye gönül veren siz dava arkadaşlarımızla beraber bu yolu yürümekten büyük bir bahtiyarlık duyuyoruz. Türkiye’yi, içinde bulunduğu derin krizlerden çıkarmak için bu yola beraber çıktık. Çok çalışarak Allah’a şükür o karanlık günleri artık geride bıraktık. Büyük eserler ortaya koyduk. Bugün ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa etmek için görev yapıyoruz.” dedi.
Türkiye’nin hudutlarını korumak için Afrin bölgesinde bulunan Mehmetçiği, kahraman askerleri, şehitler diyarını Çanakkale’den selamladığını dile getiren Yıldırım, “Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. 80 milyon Türk evladının duası ve desteği onlarla beraber. Allah onlara yardım etsin, muzaffer etsin, muvaffak eylesin.” diye konuştu.

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan da Anafartalar Spor Salonu’nda düzenlenen partisinin Çanakkale İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, teşkilatların AK Parti davasında büyük önem taşıdığını belirtti.
Kongrede ilk günkü heyecana sahip olduklarını ifade eden Turan, “Allah teşkilatlarımızdan binlerce kere razı olsun diye dua ediyoruz. Onlar çalıştığı için bugünlere geldik. Onlar çalıştı, Recep Tayyip Erdoğan ‘One minute’ dedi. Onlar çalıştı, Türkiye’yi imar ettik. Ancak hep beraber yürüdük. Çok güçlü bir teşkilat, zayıf bir lider asla mümkün değil. Çok güçlü bir lider, zayıf bir teşkilat asla mümkün değil. O yüzden lideriyle, vekiliyle, iliyle, ilçesiyle ‘Ya Allah Bismillah’ dedik ve tekrar başlıyoruz. Daha işimiz çok ve yeni başlıyoruz. Şimdiye kadar Çanakkale’mizde gurur duyacağımız çok önemli işler yaptık.” diye konuştu.
Turan, Çanakkalelilere “Troia 2018 Yılı, tüm teşkilatlarım buradayken söylüyorum, o bölgenin ayağa kalması demek. Tüm Türkiye’nin, dünyanın Troia üzerinden Çanakkale’yi bir daha hatırlaması demek.” ifadelerini kullandı.
Yeşim Karadağ Çanakkale Kongresi
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, Başbakan Yıldırım’a Osmanlı armalı bayrak hediye etti. Kongreye, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider de katıldı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Ak Parti Çanakkale Milletvekili AK Parti Grup Başkanvekili Ayhan Gider Başbakan Binali Yıldırım Bülent Turan Çanakkale Yeşim Karadağ

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Adnan Menderes ve Arkadaşları Anıldı18 Eylül 2018

Adnan Menderes ve Arkadaşları Anıldı

27 Mayıs Darbesi sonucunda 57 yıl önce idam edilen Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşları

Ak Partili Vekillerden KADEM’e Ziyaret18 Eylül 2018

Ak Partili Vekillerden KADEM’e Ziyaret

Bülent Turan ve Jülide İskenderoğlu’ndan KADEM’e ziyaret AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve

Muharrem Erkek’ten STK’lara Ziyaret12 Eylül 2018

Muharrem Erkek’ten STK’lara Ziyaret

Çanakkale CHP il yönetimi ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

“Bunlar Papaz’ı Değil Erdoğan’ı İstiyor”22 Ağustos 2018

“Bunlar Papaz’ı Değil Erdoğan’ı İstiyor”

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde