02 Temmuz 2022 Cumartesi

Yeşim Karadağ Yeniden Başkan

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ bu gün gerçekleştirilen Çanakkale 6. Olağan İl Kongresinde yeniden il başkanı seçildi. AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım'ında katıldığı Çanakkale 6'ncı

Yeşim Karadağ Yeniden Başkan
Haber Giriş Tarihi: 21 Ocak 2018 19:04 Siyaset Haberleri

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ bu gün gerçekleştirilen Çanakkale 6. Olağan İl Kongresinde yeniden il başkanı seçildi.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım’ında katıldığı Çanakkale 6’ncı Olağan Çanakkale İl Kongresinde Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ tek liste olarak seçimlere katıldı.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım coşkuyla karşılandığı kongre salonunda ki konuşmasında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Başbakan, Türkiye’nin refahı, huzuru ve mutluluğundan başka dertleri olmadığını belirterek, “AK Parti’ye gönül veren siz dava arkadaşlarımızla beraber bu yolu yürümekten büyük bir bahtiyarlık duyuyoruz. Türkiye’yi, içinde bulunduğu derin krizlerden çıkarmak için bu yola beraber çıktık. Çok çalışarak Allah’a şükür o karanlık günleri artık geride bıraktık. Büyük eserler ortaya koyduk. Bugün ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa etmek için görev yapıyoruz.” dedi.
Türkiye’nin hudutlarını korumak için Afrin bölgesinde bulunan Mehmetçiği, kahraman askerleri, şehitler diyarını Çanakkale’den selamladığını dile getiren Yıldırım, “Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. 80 milyon Türk evladının duası ve desteği onlarla beraber. Allah onlara yardım etsin, muzaffer etsin, muvaffak eylesin.” diye konuştu.

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan da Anafartalar Spor Salonu’nda düzenlenen partisinin Çanakkale İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, teşkilatların AK Parti davasında büyük önem taşıdığını belirtti.
Kongrede ilk günkü heyecana sahip olduklarını ifade eden Turan, “Allah teşkilatlarımızdan binlerce kere razı olsun diye dua ediyoruz. Onlar çalıştığı için bugünlere geldik. Onlar çalıştı, Recep Tayyip Erdoğan ‘One minute’ dedi. Onlar çalıştı, Türkiye’yi imar ettik. Ancak hep beraber yürüdük. Çok güçlü bir teşkilat, zayıf bir lider asla mümkün değil. Çok güçlü bir lider, zayıf bir teşkilat asla mümkün değil. O yüzden lideriyle, vekiliyle, iliyle, ilçesiyle ‘Ya Allah Bismillah’ dedik ve tekrar başlıyoruz. Daha işimiz çok ve yeni başlıyoruz. Şimdiye kadar Çanakkale’mizde gurur duyacağımız çok önemli işler yaptık.” diye konuştu.
Turan, Çanakkalelilere “Troia 2018 Yılı, tüm teşkilatlarım buradayken söylüyorum, o bölgenin ayağa kalması demek. Tüm Türkiye’nin, dünyanın Troia üzerinden Çanakkale’yi bir daha hatırlaması demek.” ifadelerini kullandı.
Yeşim Karadağ Çanakkale Kongresi
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, Başbakan Yıldırım’a Osmanlı armalı bayrak hediye etti. Kongreye, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider de katıldı.

Paylaş:
Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Siyaset Haberleri

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca Çanakkale’de hızla artan koronavirüs vakaları ile ilgili açıklamalarda

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

Siyaset Haberleri

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bir restoranda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

Siyaset Haberleri

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'deki ziyaretleri kapsamında, Gelibolu Yarımadası'nda görevli köy muhtarları ile Gelibolu Öğretmenevi'nde bir araya geldi.