Yeşim Karadağ Yeniden Başkan

Yeşim Karadağ Yeniden Başkan

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ bu gün gerçekleştirilen Çanakkale 6. Olağan İl Kongresinde yeniden il başkanı seçildi.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım’ında katıldığı Çanakkale 6’ncı Olağan Çanakkale İl Kongresinde Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ tek liste olarak seçimlere katıldı.

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım coşkuyla karşılandığı kongre salonunda ki konuşmasında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Başbakan, Türkiye’nin refahı, huzuru ve mutluluğundan başka dertleri olmadığını belirterek, “AK Parti’ye gönül veren siz dava arkadaşlarımızla beraber bu yolu yürümekten büyük bir bahtiyarlık duyuyoruz. Türkiye’yi, içinde bulunduğu derin krizlerden çıkarmak için bu yola beraber çıktık. Çok çalışarak Allah’a şükür o karanlık günleri artık geride bıraktık. Büyük eserler ortaya koyduk. Bugün ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa etmek için görev yapıyoruz.” dedi.
Türkiye’nin hudutlarını korumak için Afrin bölgesinde bulunan Mehmetçiği, kahraman askerleri, şehitler diyarını Çanakkale’den selamladığını dile getiren Yıldırım, “Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. 80 milyon Türk evladının duası ve desteği onlarla beraber. Allah onlara yardım etsin, muzaffer etsin, muvaffak eylesin.” diye konuştu.

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan da Anafartalar Spor Salonu’nda düzenlenen partisinin Çanakkale İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, teşkilatların AK Parti davasında büyük önem taşıdığını belirtti.
Kongrede ilk günkü heyecana sahip olduklarını ifade eden Turan, “Allah teşkilatlarımızdan binlerce kere razı olsun diye dua ediyoruz. Onlar çalıştığı için bugünlere geldik. Onlar çalıştı, Recep Tayyip Erdoğan ‘One minute’ dedi. Onlar çalıştı, Türkiye’yi imar ettik. Ancak hep beraber yürüdük. Çok güçlü bir teşkilat, zayıf bir lider asla mümkün değil. Çok güçlü bir lider, zayıf bir teşkilat asla mümkün değil. O yüzden lideriyle, vekiliyle, iliyle, ilçesiyle ‘Ya Allah Bismillah’ dedik ve tekrar başlıyoruz. Daha işimiz çok ve yeni başlıyoruz. Şimdiye kadar Çanakkale’mizde gurur duyacağımız çok önemli işler yaptık.” diye konuştu.
Turan, Çanakkalelilere “Troia 2018 Yılı, tüm teşkilatlarım buradayken söylüyorum, o bölgenin ayağa kalması demek. Tüm Türkiye’nin, dünyanın Troia üzerinden Çanakkale’yi bir daha hatırlaması demek.” ifadelerini kullandı.
Yeşim Karadağ Çanakkale Kongresi
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, Başbakan Yıldırım’a Osmanlı armalı bayrak hediye etti. Kongreye, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider de katıldı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Ak Parti Çanakkale Milletvekili AK Parti Grup Başkanvekili Ayhan Gider Başbakan Binali Yıldırım Bülent Turan Çanakkale Yeşim Karadağ

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Yeşim Karadağ Çanakkale Belediye Başkan Aday Adayı11 Kasım 2018

Yeşim Karadağ Çanakkale Belediye Başkan Aday Adayı

Yeşim Karadağ yarın Çanakkale Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunacak. Ak Parti’nin tek

İyi Parti’de Toplu İstifa05 Ekim 2018

İyi Parti’de Toplu İstifa

İyi Parti Çanakkale kurucu başkanı ve eski il başkanı İrfan Dehmen ve beraberindeki 20

iyilik Kervanı Çanakkale’de05 Ekim 2018

iyilik Kervanı Çanakkale’de

“İyilik Kervanı” Çanakkale’ye geldi. İyi Parti genel merkezinin ‘İyilik Kervanı’ adını verdiği çalışma çerçevesinde

Kemal Kılıçdaroğlu Çanakkale’ye Geliyor01 Ekim 2018

Kemal Kılıçdaroğlu Çanakkale’ye Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 Ekim 2018 tarihinde Çanakkale’ye Geliyor. CHP