18 Temmuz 2019 Perşembe

Cimnastikte Büyük Başarı

Cimnastikçilerimizden Bir Büyük Başarı Daha

Cimnastikte Büyük Başarı
Haber Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2019 16:37 Spor Haberleri

Aerobik Cimnastik Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası ve Step Müsabakaları 5-7 Temmuz 2019 tarihlerinde İzmir’de gerçekleşti.

İzmir Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan Halkapınar Spor Salonu’nda 5-7 Temmuz 2019 tarihlerinde yapılan müsabakalarda yarışmacılar 12-14 yaş çifler, 12-14 yaş gruplar, 12-14 yaş tek erkekler, 12-14 yaş tek kadınlar, 15-17 yaş tek erkekler, 15-17 tek kadınlar, 15-17 çifler, trio ve grup, 18+ tek kadın ve erkekler kategorilerinde yarıştı.

15-17 yaş trio kategorisinde Erken Sanat Spor Akademisi Gençlik ve Spor Kulübü takım olarak Türkiye üçüncüsü oldu. Türkiye üçüncüsü olan triomuz Aslı Çınaroğlu, İlayda Aldemir ve Doğa Bozkurt’tan oluştu.

12-14 yaş tek bayanlarda Ekin Zeren Fırat Türkiye Şampiyonu, 12-14 yaş tek erkeklerde İsmail Yağız Altıparmak Türkiye şampiyonu, Mustafa Arda Bostancı Türkiye üçüncüsü, 12-14 yaş çiftler kategorisinde Ekin Zeren Fırat, İsmail Yağız Altıparmak Türkiye Şampiyonu, Gülşah Gürel, Mustafa Arda Bostancı Türkiye üçüncüsü olmuştur.

Erken Sanat Spor Akademisi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Arnisa Çıplak, Sıla Alabak, Ekin Zeren Fırat, Semiha Nazlı Yıldız, Tuğçenaz Şahin ve İsmail Yağız Altıparmak takım olarak Türkiye ikincisi oldu.

Paylaş:
Dünya Bilek Güreşi Kupası’nda Altın Madalya

Spor Haberleri

Dünya Bilek Güreşi Kupası’nda Altın Madalya

Dünya şampiyonumuz Ümit Burunlular’a Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'de gerçekleştirilen Dünya Bilek Güreşi Kupası'na kazandığı başarı sonrasında Çanakkale’de karşılama töreni

Türkiye Drone Şampiyonası İkinci Etap Sona Erdi

Spor Haberleri

Türkiye Drone Şampiyonası İkinci Etap Sona Erdi

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Türkiye Drone Şampiyonası'nın ikinci etabı, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde

Türkiye U20 ve U23 Atletizm Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonluğu

Spor Haberleri

Türkiye U20 ve U23 Atletizm Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonluğu

Çanakkaleli atletlerimiz Türkiye U20 ve U23 Atletizm Şampiyonası’na başarılarıyla damga