28 Eylül 2023 Perşembe

Cimnastikte Büyük Başarı

Cimnastikçilerimizden Bir Büyük Başarı Daha

Cimnastikte Büyük Başarı
Haber Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2019 16:37 Spor Haberleri

Aerobik Cimnastik Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası ve Step Müsabakaları 5-7 Temmuz 2019 tarihlerinde İzmir’de gerçekleşti.

İzmir Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan Halkapınar Spor Salonu’nda 5-7 Temmuz 2019 tarihlerinde yapılan müsabakalarda yarışmacılar 12-14 yaş çifler, 12-14 yaş gruplar, 12-14 yaş tek erkekler, 12-14 yaş tek kadınlar, 15-17 yaş tek erkekler, 15-17 tek kadınlar, 15-17 çifler, trio ve grup, 18+ tek kadın ve erkekler kategorilerinde yarıştı.

15-17 yaş trio kategorisinde Erken Sanat Spor Akademisi Gençlik ve Spor Kulübü takım olarak Türkiye üçüncüsü oldu. Türkiye üçüncüsü olan triomuz Aslı Çınaroğlu, İlayda Aldemir ve Doğa Bozkurt’tan oluştu.

12-14 yaş tek bayanlarda Ekin Zeren Fırat Türkiye Şampiyonu, 12-14 yaş tek erkeklerde İsmail Yağız Altıparmak Türkiye şampiyonu, Mustafa Arda Bostancı Türkiye üçüncüsü, 12-14 yaş çiftler kategorisinde Ekin Zeren Fırat, İsmail Yağız Altıparmak Türkiye Şampiyonu, Gülşah Gürel, Mustafa Arda Bostancı Türkiye üçüncüsü olmuştur.

Erken Sanat Spor Akademisi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Arnisa Çıplak, Sıla Alabak, Ekin Zeren Fırat, Semiha Nazlı Yıldız, Tuğçenaz Şahin ve İsmail Yağız Altıparmak takım olarak Türkiye ikincisi oldu.

Paylaş:
Kalenin Yıldızları Spor Başarı Ödülleri

Spor Haberleri

Kalenin Yıldızları Spor Başarı Ödülleri

Kaleninsesi Gazetesi’nin, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile birlikte düzenlediği Çanakkale'nin en büyük spor

Zafer Bayramı Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması

Spor Haberleri

Zafer Bayramı Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü etkinlikleri kapsamında bu yıl 33'üncüsü düzenlenen Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması'nda erkeklerde

Hasan Akçalı: Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda

Spor Haberleri

Hasan Akçalı: Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda

Çanakkaleli sporcumuz Hasan Akçalı, Eylül ayında Macaristan’ın Gyor şehrinde yapılacak olan Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda ülkemizi ve Çanakkale'mizi temsil