15 Temmuz 2019 Pazartesi

Kepez Spor Güreş Takımı Yağlı Güreşlere Hazır

Kepez Belediyesi 51. Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri 19 Mayıs 2019 tarihinde Kepez'de gerçekleştirilecek. Kepez Spor Güreş Takımı yapılacak yağlı güreş turnuvalarına hazırlanıyor.

Kepez Spor Güreş Takımı Yağlı Güreşlere Hazır
Haber Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2019 17:06 Spor Haberleri

Kepez Spor Güreş Takımı, Kepez Belediyesi 51. Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşlerine hazırlanıyor.

Bu yıl 51.si gerçekleştirilecek olan geleneksel Kepez Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne katılacak olan Kepez Spor Güreş Takımı, Kepez Spor Güreş Antrenörü Mehmet Pehlivan’ın eğitmenliğinde hazırlıklara devam ediyor. Kepez Spor Güreş Takımı, geçtiğimiz yıllarda 3 defa Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finale kalarak büyük başarı elde etmesi üzerine, bu yıl da 658.’si gerçekleştirilecek olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finale kalmayı hedefleyerek çalışmalarına devam ediyor.

Kepez Belediyesi 51. Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri bu yıl Ramazan ayında 19 Mayıs 2019 tarihinde Saat 11:00’da 19 Mayıs Ahmet Taşçı Güreş Alanı’nda gerçekleştirilecek.
Kepez Spor Güreş Takımı’nın da katılacağı yağlı güreşlere Türkiye’nin dört bir yanından ünlü güreşçiler katılacak.

Paylaş:
Dünya Bilek Güreşi Kupası’nda Altın Madalya

Spor Haberleri

Dünya Bilek Güreşi Kupası’nda Altın Madalya

Dünya şampiyonumuz Ümit Burunlular’a Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'de gerçekleştirilen Dünya Bilek Güreşi Kupası'na kazandığı başarı sonrasında Çanakkale’de karşılama töreni

Cimnastikte Büyük Başarı

Spor Haberleri

Cimnastikte Büyük Başarı

Cimnastikçilerimizden Bir Büyük Başarı

Türkiye Drone Şampiyonası İkinci Etap Sona Erdi

Spor Haberleri

Türkiye Drone Şampiyonası İkinci Etap Sona Erdi

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Türkiye Drone Şampiyonası'nın ikinci etabı, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde