24 Ağustos 2019 Cumartesi

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında Şampiyon ÇTSO

Çanakkale Kurumlar arası Karma Voleybol turnuvasında kazanan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası oldu.

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında Şampiyon ÇTSO
Haber Giriş Tarihi: 06 Nisan 2019 10:16 Spor Haberleri

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nda tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

Çanakkale Barosu tarafından Avukatlık Haftası olması sebebiyle organize edilen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın final maçında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası rakibi Çanakkale Turistik Otelciler Derneği (ÇATOD) voleybol takımını 3-0’lık skorla mağlup etti.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü Hasan Mevsuf Spor salonunda oynanan final karşılaşması sonunda tüm rakiplerini yenilgisiz geçen Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası turnuvanın namağlup şampiyonu oldu.
Karşılaşmanın ardından düzenlenen ödül töreni sonrasında açıklama yapan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu “Odamız adına maçlarda canla başla mücadele eden ÇTSO Karma Voleybol Takımımızı canı gönülden kutluyorum. Kurumlar Arası Karma Voleybol maçında centilmence mücadele eden tüm takımları buradan bir kez daha tebrik ediyorum. Organizasyon Kurumlar arsında iyi bir kaynaşma ve motivasyon oluşmasına sebep oldu. Bu vesile ile organizasyonu düzenleyen Çanakkale Baro Başkanımız Av. Bülent Şarlan nezdinde emeği geçen tüm Baro çalışanlarına da teşekkürlerimi iletiyor 5 Nisan Avukatlar gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Voleybol Takımımızı yalnız bırakmayarak her maçta kendilerine destek veren personelimizi ayrıca tebrik ediyorum. ÇTSO ailesi olarak mücadelemizi namağlup olarak şampiyonlukla taçlandırmak bizlere gurur verdi.” ifadelerine yer vererek Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Paylaş:
Çanakkale Belediyespor’da Toplu İmza Töreni

Spor Haberleri

Çanakkale Belediyespor’da Toplu İmza Töreni

Kadınlar Voleybol 1. Ligi'nde mücadele edecek Çanakkale Belediyespor'da yeni oyuncular ile toplu imza töreni

Troya Uluslararası Açık Satranç Turnuvası Başladı

Spor Haberleri

Troya Uluslararası Açık Satranç Turnuvası Başladı

19-23 Ağustos tarihleri arasında Anafartalar Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan Troya Uluslararası Açık Satranç Turnuvası, Çanakkale Gençlik ve Spor İl

Dünya Bilek Güreşi Kupası’nda Altın Madalya

Spor Haberleri

Dünya Bilek Güreşi Kupası’nda Altın Madalya

Dünya şampiyonumuz Ümit Burunlular’a Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'de gerçekleştirilen Dünya Bilek Güreşi Kupası'na kazandığı başarı sonrasında Çanakkale’de karşılama töreni