25 Mayıs 2019 Cumartesi

Maçta Gülen Taraf ÇTSO Oldu

Maçta kazanan taraf Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası oldu.

Maçta Gülen Taraf ÇTSO Oldu
Haber Giriş Tarihi: 20 Mart 2019 19:34 Güncelleme: Spor Haberleri

Maçta kazanan taraf Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası oldu.

Çanakkale Kurumlar Arası Karma Voleybol turnuvasında, Çanakkale Turistik Otelciler Derneği (ÇATOD) Karma Voleybol takımı ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Karma Voleybol Takımı (ÇTSO) ÇOMÜ Hasan Mevsuf Spor Salonunda karşılaştı.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Katip Üyesi Kanber Koç, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri İbrahim Gün ve Tuncay Önol, Genel Sekreter Sema Sandal, Ticaret Sicil Müdürü Şerife Kurt, Yazı İşleri Memuru Evren Şahin, Proje Uzmanı Gökhan Doğru, Ticaret Sicil Müdür Yardımcı Vekili İlbilge Özkaya Gezer, Ezine Temsilcisi Kemal Yücel, Yönetici Asistanı Selen Kılıç ile vatandaşların katılım sağlamış olduğu maç büyük bir heyecan ve karşılaşmaya sahne oldu.

Beşinci sette beraberliği bozan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Karma Voleybol Takımı maçı 10-15’lik skor ile alarak 3-2 kazanmış oldu.

Turnuva maçı hakkında bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal; “ Çanakkale Turistik Otelciler Derneği (ÇATOD) Karma Voleybol takımı ile oynamış olduğumuz maçımız son derece çekişmeli geçti. Maçlar çekişmeli olunca heyecanımız da bir o kadar artıyor. Rakibimizi mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum. Her şeyden önce centilmence bir müsabaka oldu. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Voleybol Takımımız her maçta üzerine koyarak devam ediyor. Meclis üyelerimiz, personelimiz ve aileleriyle beraber maçları izlemek büyük bir keyif, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ailesi olarak maçlarda birlik ve beraberlik içerisinde motivasyonumuz artarken bir yandan da günlük iş hayatındaki stresten bir nebze de olsa uzaklaşmış oluyoruz.” ifadelerini kullandı.

Maç sonunda her iki takım sporcuları centilmence birbirlerini tebrik ederek hatıra fotoğrafı çektirildi.

Paylaş:
Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonası’nda Altın Madalya

Spor Haberleri

Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonası’nda Altın Madalya

Çanakkaleli Milli Sporcu Ümit Burunlular Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonası’nda bir altın madalya ve bir gümüş madalya

Kepez Yağlı Güreşlerinde Başpehlivan Orhan Okulu

Spor Haberleri

Kepez Yağlı Güreşlerinde Başpehlivan Orhan Okulu

Kepez Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri, Başpehlivan Orhan Okulu

Çanakkale’de Final Four Heyecanı Başlıyor

Spor Haberleri

Çanakkale’de Final Four Heyecanı Başlıyor

Çanakkale Belediyesi, İskele Meydanına kuracağı dev ekran televizyonla Çanakkalelilere Final Four heyecanını