Milliler Umurbey’de

Milliler Umurbey’de

Avrupa Şampiyonası için hazırlanan Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Genç Erkekler Milli Takımı çalışmalarını Umurbey’de sürdürüyor.

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Genç Erkekler Milli Takımı, 10-17 Eylül 2018 tarihleri arasında İtalya’da düzenlecek Avrupa Şampiyonası’na hazırlanıyor.

Umurbey’da kamp çalışmalarını sürdüren Milliler, son şampiyon unvanı ile katılacakları Avrupa Şampiyonası’nda aynı başarıyı tekrarlamak istiyor.

Diğer taraftan millilerin böylesine önemli bir turnuva adına Umurbey’i tercih etmesi kentlileri de mutlu etti. Sporcuların iyi bir kamp dönemi geçirmesi adına üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirten kentliler söz konusu Ay Yıldız olduğu zaman kimsenin elini taşın altına koymaktan çekinmemesi gerektiğini belirtti.

Umurbey Belediyesi Sosyal Dinlenme Tesisi’nde devam eden kamp süresi boyunca Milliler ile yakından ilgilenen Umurbey Belediyesi Özel Kalemi aynı zamanda da Umurbey Belediyespor İdarecisi olan Samet Uzunca ise Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Genç Erkekler Milli Takımı’nı Umurbey’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Uzunca, “Millilerimizin Avrupa Şampiyonası’na hazırlanmak adına Umurbeyi tercih etmesi bizim için çok anlamlı. Federasyondan böyle bir talep gelince açıkcası çok mutlu olduk. Milli takım kafilemizin burada kendilerini evlerinde hissetmeleri adına elimizden geleni yapacağız.” diye belirtti.

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Genç Erkekler Milli Takımı’nın kamp çalışmaları 14 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

Lapseki Milliler Umurbey

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Sokak Basketbol Turnuvası Sona Erdi18 Ağustos 2018

Sokak Basketbol Turnuvası Sona Erdi

Türkiye Basketbol Federasyonu, Çanakkale Belediyesi ve Basketbol İl Temsilciğili işbirliği ile 55. Uluslararası Troia

Kardelen Beceren Kale 1957’de17 Ağustos 2018

Kardelen Beceren Kale 1957’de

Kale 1957 Spor Kulübü kadrosunu oluşturmaya devam ediyor. Voleybol 2. Ligi ekiplerinden Kale 1957

Müesser Yılmaz Kale 1957’de16 Ağustos 2018

Müesser Yılmaz Kale 1957’de

Kale 1957 Spor Kulübü kadrosunu oluşturmaya devam ediyor. Voleybol 2. Ligi ekiplerinden Kale 1957

Sevilay Türkan Kale 1957’de15 Ağustos 2018

Sevilay Türkan Kale 1957’de

Kale 1957 Spor Kulübü kadrosunu oluşturmaya devam ediyor. Voleybol 2. Ligi ekiplerinden Kale 1957