25 Nisan 2019 Perşembe

Mutlu Çarşamba Projesi Devam Ediyor

Çanakkale Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı ile Çanakkale Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek maç yaptılar. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tüm Türkiye’de engelli gençler için hayata geçirilen "Mutlu

Mutlu Çarşamba Projesi Devam Ediyor
Haber Giriş Tarihi: 13 Şubat 2019 21:32 Spor Haberleri

Çanakkale Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı ile Çanakkale Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek maç yaptılar.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tüm Türkiye’de engelli gençler için hayata geçirilen “Mutlu Çarşamba” Projesi kapsamında Çanakkale Anadolu Lisesi spor salonunda Çanakkale Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı ile Çanakkale Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek maç yaptılar.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Özel Sporcular, Görme Engelliler, Bedensel Engelliler ve İşitme Engelliler gibi tüm engel gruplarına yönelik düzenlenen “Mutlu Çarşamba” Projesi tüm Türkiye’de koordineli bir şekilde aynı günde ve saatte yapılarak, sosyal aktivitede yer almayan engelli bir bireyin kalmamasını amaçlanmakta. Bu çerçevede düzenlenen Basketbol etkinliğinde Bedensel Engelli sporcular Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri nezaretinde hünerlerini göstererek yaptıkları güzel hareketleri ile izleyenlerden bol bol alkış almayı başardılar.

Paylaş:
Şampiyon Bozcaadaspor

Spor Haberleri

Şampiyon Bozcaadaspor

Çanakkale Süper Amatör Ligi’nde Bozcaadaspor Geliboluspor'u penaltılar sonunda 9:8 yenerek şampiyon

Gelibolulu Sporculardan 2 Türkiye Şampiyonluğu

Spor Haberleri

Gelibolulu Sporculardan 2 Türkiye Şampiyonluğu

Gelibolu Triatlon Spor Kulübü sporcuları Modern Pentatlon Biathle-Triathle Türkiye Şampiyonası’nda 2 Türkiye şampiyonluğu

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun İkinci Etabı Tamamlandı

Spor Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun İkinci Etabı Tamamlandı

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Tekirdağ-Eceabat ikinci etabı 57. Alay'da düzenlenen ödül töreniyle sona