Sarozspor Sezonu Açtı

Sarozspor Sezonu Açtı

Gelibolu Altınordu Futbol Okulu’nun proje takımı olan Sarozspor sezon açılışını yaptı.

İlçede bir süredir faaliyet gösteren ve ilk olarak Altınordu Gelibolu Futbol Okulu olarak faaliyetleri sonrasında kurulan Saroz futbol takımının sezon açılışı gerçekleştirildi. Gelibolu 75. Yıl Cumhuriyet Okulu bahçesindeki halı sahada Altınordu Gelibolu Futbol takım başkanı ve yöneticileri ile futbolcuların katıldığı açılışta, U-11, U-12 ve U-13 yaş kategorilerinde liglere katılacak oyuncular ile tanışma sağlandı.

Kulüp antrenörü Hüseyin Eroğlu, “A takımının tamamı futbol okulu öğrencilerimizden oluşacak. Bu sene ilk kez liglere katılacağız. Hazırlık maçlarımıza da başladık.” dedi.

Kulüp başkanı Tayfun Onat ise, Sarozspor’un bir proje takımı olduğunu belirterek, “Altınordu Gelibolu futbol okulumuzda temel futbol eğitimi alan çocuklarımızın yarışmacı kimlik kazanmalarını sağlamak, gelişmelerini üst seviyeye çıkarmak, sporun felsefesi içinde büyüyen iyi bireyler iyi vatandaşlar ve iyi futbolcular yetiştirmek amacı ile 2018- 2019 futbol sezonunda Çanakkale yerel altyapı liglerine bağlı olduğumuz kurumsal yapımız Altınordu futbol kulübünüzün onayı alınarak katılma kararı alınmıştır. Tüm Çanakkale ve Türk sporuna hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Gelibolu Sarozspor

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Birinci Tur Maçları Tamamlandı16 Kasım 2018

Birinci Tur Maçları Tamamlandı

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sahipliğinde merkez okul ve kurumlar arası “24 Kasım Öğretmenler

Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Devam Ediyor16 Kasım 2018

Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Devam Ediyor

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sahipliğinde merkez okul ve kurumlar arası “24 Kasım Öğretmenler

Çanakkale Etabı Eklendi14 Kasım 2018

Çanakkale Etabı Eklendi

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na Çanakkale etabı eklendi. 2018 Troya Yılı çalışmaları çerçevesinde “Sporla Troya”

Sultanlar Yüzleri Güldürdü14 Kasım 2018

Sultanlar Yüzleri Güldürdü

Çanakkale Belediyespor dördüncü hafta rakibini yendi. Vestel Venüs Sultanlar Liginin dördüncü hafta karşılaşmalarında kendi