29 Şubat 2024 Perşembe

Sporculardan Büyük Başarı

Troypark AVM’de gerçekleştirilen turnuvada Çanakkale Belediyespor sporcuları önemli başarılar elde etti.

Sporculardan Büyük Başarı
Haber Giriş Tarihi: 05 Mart 2019 15:35 Spor Haberleri

Çanakkale Belediyespor sporcuları hem de Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi Satranç Atölyesi katılımcıları, önemli başarılar elde etti.

Troypark AVM’de gerçekleştirilen “Troypark AVM Satranç Turnuvası”’nda hem Çanakkale Belediyespor sporcuları hem de Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi Satranç Atölyesi katılımcıları, önemli başarılar elde etti.

Yüzden fazla sporcunun katılmış olduğu turnuva; minikler, sekiz yaş altı, on yaş altı ve on dört yaş altı olmak üzere dört farklı kategoride düzenlendi.

Minikler ve sekiz yaş altı kategoride tüm katılanlara madalya ve katılım belgesi verildi. Bunun ile beraber sekiz yaş kategorisinde Çanakkale Belediyespor C Takımı sporcuları başarılı sonuçlar elde etti. Çanakkale Belediyespor sporcularından Egemen Ceylan ile aynı zamanda Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi Satranç Atölyesi katılımcılarından Uras Özer birinciliği paylaşırken, Kaya Kartal ise üçüncülük elde etti.

Üst kategorilerde ise; on dört yaş altı kategorisinde Zeynep Özkan Bayanlar birincilik, Kadir Kerem Çınar ikincilik, Salih Oğulcan Çınar beşincilik; on yaş altı kategorisinde Efe Ayturan birincilik, Göktuğ Beşoğul beşinclik madalyası kazandı. Derece yapan tüm sporculara Troypark AVM tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Paylaş:
Kalenin Yıldızları Spor Başarı Ödülleri

Spor Haberleri

Kalenin Yıldızları Spor Başarı Ödülleri

Kaleninsesi Gazetesi’nin, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile birlikte düzenlediği Çanakkale'nin en büyük spor

Zafer Bayramı Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması

Spor Haberleri

Zafer Bayramı Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü etkinlikleri kapsamında bu yıl 33'üncüsü düzenlenen Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması'nda erkeklerde

Hasan Akçalı: Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda

Spor Haberleri

Hasan Akçalı: Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda

Çanakkaleli sporcumuz Hasan Akçalı, Eylül ayında Macaristan’ın Gyor şehrinde yapılacak olan Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda ülkemizi ve Çanakkale'mizi temsil