08 Nisan 2021 Perşembe

Türkiye Triatlon Finalinde Gelibolu Damgası

Gelibolu Spor ve Gelibolu Triatlon Spor Kulübü sporcuları farklı branşlarda katıldıkları Alanya’da gerçekleştirilen turnuvadan 2 şampiyonluk ve madalyayla ayrıldı. Avrupa Triatlon Birliği (ETU), Türkiye Triatlon Federasyonu ve Alanya Belediyesinin düzenlediği, Triatlon

Türkiye Triatlon Finalinde Gelibolu Damgası
Haber Giriş Tarihi: 24 Eylül 2018 14:49 Spor Haberleri

Gelibolu Spor ve Gelibolu Triatlon Spor Kulübü sporcuları farklı branşlarda katıldıkları Alanya’da gerçekleştirilen turnuvadan 2 şampiyonluk ve madalyayla ayrıldı.

Avrupa Triatlon Birliği (ETU), Türkiye Triatlon Federasyonu ve Alanya Belediyesinin düzenlediği, Triatlon Avrupa Kupası ve Türkiye Triatlon Federasyonu Aquatlon Finali tamamlandı.

Bu yıl Alanya’da 28.’si gerçekleştirilen Triatlon Avrupa Kupası ve Türkiye Triatlon Federasyonu Aquathlon Finali’ne Gelibolulu sporcular damga vurdu. Antrenör Halil Tuna yönetimindeki Gelibolu Triatlon Spor Kulübü katılmış olduğu birçok turnuvadan çeşitli ödüllerle döndü.

ETU Triathlon European Cup Yıldız Kadınlarda Nevra Başak Saatli, 37:45 dereceyle Türkiye şampiyonu, İrem Güder 8 nci, Zeynep Baş 11 nci sırada yer aldı.

ETU Triathlon European Cup Genç Kadınlar kategorisinde yarışan Elif Polat Türkiye şampiyonu, İlayda Alada Türkiye ikincisi, Damla Ergün Türkiye dördüncüsü oldu.

Minik 3 Kızlar (M3) yarışlarında Yosun Tutum Türkiye üçüncüsü olurken Narin Yaren Çelik Türkiye dördüncüsü, Özümsu Aktan 8, Feyzan Hilal Arslan 10, Halime Savran 11, Evla Dündar 13, Lara Kalkan 23ncü sırada yarışmayı tamamladı.

ETU Triathlon European Cup Aquatlon Minik 1 Erkekler kategorisinde Abdullah Yıldırım 5nci, Yusuf Tolgahan Güz 15nci oldu.
Minik 1 Kızlar (M1) kategorisinde Yade Dündar 8nci, Sevim Tuana Kaptan 10ncu, Dilara Serbest 14ncü oldu.

Paylaş:
Kalenin Yıldızları Spor Başarı Ödülleri

Spor Haberleri

Kalenin Yıldızları Spor Başarı Ödülleri

Kaleninsesi Gazetesi’nin, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile birlikte düzenlediği Çanakkale'nin en büyük spor

Zafer Bayramı Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması

Spor Haberleri

Zafer Bayramı Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü etkinlikleri kapsamında bu yıl 33'üncüsü düzenlenen Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması'nda erkeklerde

Hasan Akçalı: Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda

Spor Haberleri

Hasan Akçalı: Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda

Çanakkaleli sporcumuz Hasan Akçalı, Eylül ayında Macaristan’ın Gyor şehrinde yapılacak olan Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda ülkemizi ve Çanakkale'mizi temsil