Uluslararası Karate Turnuvası Gerçekleştirildi

Uluslararası Karate Turnuvası Gerçekleştirildi

Gestaş sponsorluğunda Çanakkale Karate İl Temsilciliği ve Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen 2018 Troya Senesi Uluslararası Karate Turnuvası Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hasan Mevsuf Kapalı Spor salonunda gerçekleştirildi.

15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen 2018 Troya Yılı Uluslararası Karate Turnuvası’na Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Karate İl Temsilcisi Süleyman Orhan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Orhan Dom ve çok sayıda karate sever katıldı.

Turnuvanın ilk gününde karşılaşmaları izleyen Vali Tavlı, 8-9 yaş 29 kg’da kadın kategorisinde dereceye giren Nisanur Mazlum, Ecrin Altunalev, Defne Baş ve Betül Öz’e ödüllerini verdi.

2018 Troya Yılı Uluslararası Karate Turnuvası’na destekleri sebebi ile Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Orhan Dom tarafından Tavlı’ya teşekkür plaketi takdim edildi.

Tavlı, 2018 Troya Yılı Uluslararası Karate Turnuvası’nın kapanış etkinliklerinde dereceye giren 48 kilo genç kadın kategorisinde Sena Kızılaslan, Aysima Hatice Kurt, Fedile Buğu ve Ayşe Duru’ya ödüllerini takdim etti.

2018 Troya yılı faaliyetleri kapsamında minik, yıldız, ümit, genç ve büyükler kategorilerinde elli bir kulüp, yüz on takımdan oluşan toplan sekiz yüz elli sporcunun katılımı ile gerçekleşen 2018 Troya Yılı Uluslararası Karate Turnuvası’nda dereceye giren Utaş Uşak Spor Kulübü, Destegül Karate Spor Kulübü, Biga Karate Gençlik ve Spor Kulübü, Eskişehir Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü, Hendek Karate Spor Kulübü, Çayırova Belediyesi ve Kobas Karate Spor Kulüplerine kupaları Vali Tavlı tarafından verildi.

2018 Troya Yılı Uluslararası Karate Turnuvası toplu fotoğraf çekimi ile sonlandı.

2018 Troya Yılı Çanakkale Karate

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Kafa Vuruşu Maçı Kazandırdı11 Aralık 2018

Kafa Vuruşu Maçı Kazandırdı

Çanakkale Süper Amatör Ligi’nin 9. haftasında Karabiga Belediye Gençlik Spor ile Kepezspor karşı karşıya

Boğazın Sultanları Fenerbahçe’yi Ağırlayacak04 Aralık 2018

Boğazın Sultanları Fenerbahçe’yi Ağırlayacak

Çanakkale Belediyespor, Fenerbahçe ile karşılaşacak. Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 8 Aralık 2018 Cumartesi

Çanakkale U19 Ligine Katılan Takımlar Belli Oldu27 Kasım 2018

Çanakkale U19 Ligine Katılan Takımlar Belli Oldu

Çanakkale U19 Ligine katılacaklarını bildiren kulüpler belli oldu. 2018- 2019 Sezonu Çanakkale U19 Ligine

Bigaspor Zirve Takibine Devam Ediyor27 Kasım 2018

Bigaspor Zirve Takibine Devam Ediyor

Bigaspor, Modafenspor ile karşılaştı. Bölgesel Amatör Lig 11. Grup takımlarından Bigaspor, deplasmanda Modafenspor ile