Voleybolda Çifte Transfer

Voleybolda Çifte Transfer

Çanakkale Belediyespor, smaçör Melis Durul ve Sırp başantröner Dragan Nesic ile sözleşme imzaladı.

Voleybol Vestel Venus Sultanlar Ligi ekiplerinden Çanakkale Belediyespor, smaçör Melis Durul ve Sırp başantröner Dragan Nesic ile sözleşme imzaladı.Kulüp binasında düzenlenen törende konuşan takım yöneticisi Çetin, zor bir sezona girmeye hazırlandıklarını söyledi.

Bunun ilk adımını takımın eski başantrenörü Dragan Nesic ile yapmış oldukları anlaşma ile atııklarını belirten Çetin, “Değerli hocamız daha önce takımımızı çalıştırmıştı. Bu sezon için kendisi ile anlaşmaya vardık. Umuyoruz ki güzel ve başarılı bir sezon geçiririz.” diye konuştu.

Başantrenör Dragan Nesic ise Çanakkale Belediyespor’un daha başarılı olması adına elinden gelen çabayı göstermeye hazır olduğunu anlattı. Çanakkale’yi ve Çanakkale Belediyespor’u çok sevdiğini belirten Nesic, “Hep beraber mücadele vererek yeni başarılara imza atacağız.” ifadesini kullandı.

Daha sonra takımın yeni transferi Melis Durul ile sözleşme imzalandı.Kulüp yöneticisi Doğan Türkmen, daha önce VakıfBank’ta ve Ezcacıbaşı VitrA forma giyen Melis’in Çanakkale Belediyespor’da yeni başarılara imza atacak olduğuna inandığını belirtti. Yeni smaçör Melis Durul ise Çanakkale’de forma giyecek olduğundan dolayı mutlu olduğunu aktardı.

Çanakkale Dragan Nesic Melis Durul voleybol

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Birinci Tur Maçları Tamamlandı16 Kasım 2018

Birinci Tur Maçları Tamamlandı

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sahipliğinde merkez okul ve kurumlar arası “24 Kasım Öğretmenler

Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Devam Ediyor16 Kasım 2018

Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Devam Ediyor

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sahipliğinde merkez okul ve kurumlar arası “24 Kasım Öğretmenler

Çanakkale Etabı Eklendi14 Kasım 2018

Çanakkale Etabı Eklendi

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na Çanakkale etabı eklendi. 2018 Troya Yılı çalışmaları çerçevesinde “Sporla Troya”

Sultanlar Yüzleri Güldürdü14 Kasım 2018

Sultanlar Yüzleri Güldürdü

Çanakkale Belediyespor dördüncü hafta rakibini yendi. Vestel Venüs Sultanlar Liginin dördüncü hafta karşılaşmalarında kendi