18 Mart 2019 Pazartesi
Reklam

Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve beraberinde ki AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ile birlikte Mecliste basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bedelli askerlik

Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak
Haber Giriş Tarihi: 16 Temmuz 2018 23:57 Ulusal Haberler

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve beraberinde ki AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ile birlikte Mecliste basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bedelli askerlik konusunda da değerlendirmede bulunan Bülent Turan, bu güne kadar söz verip yapamadıkları hiçbir düzenlemenin olmadığını hatırlatarak meclisin açılışını işaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bedelli askerlik konusunda ki beyanından yola çıkarak bedelli askerliğin ihtiyaç olduğunu hatırlattı.

Bülent Turan, meclis açıldığında ilk işlerden bir tanesinin de bedelli askerlik hakkında kanun hazırlamak olduğunu sözlerine ekleyerek ekim ayında meclis gündemine geleceğini söyledi.

Ak Parti Grup Başkanvekilinin basın toplantısında yaptığı bu açıklama bedelli askerlik bekleyen vatandaşlara müjdeyi verdi olarak yorumlandı.

Paylaş:
Sakarya’da Çanakkale Müzesi Açıldı

Ulusal Haberler

Sakarya’da Çanakkale Müzesi Açıldı

Sakarya'da "Noksel Panoramik 1915 Müzesi"

Bursa’da 18 Mart Konseri

Ulusal Haberler

Bursa’da 18 Mart Konseri

Bursa’da “18 Mart Çanakkale Zaferini Anma” konseri

Tekirdağ’da 18 Mart Onuruna Yemek Verildi

Ulusal Haberler

Tekirdağ’da 18 Mart Onuruna Yemek Verildi

Tekirdağ'da şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek