01 Ağustos 2021 Pazar

İsveç’in Twitter Hesabını Türk Öğrenci Yönetecek

Türk öğrenci Mehmet Murat Doğan, bir hafta boyunca İsveç’in resmi Twitter hesabından paylaşım yapacak. İsveç Enstitüsü tarafından belirlenen bir kişi, profile fotoğrafını ve ismini ekleyerek, bir hafta boyunca paylaşım yapıyor. Twitter

İsveç’in Twitter Hesabını Türk Öğrenci Yönetecek
Haber Giriş Tarihi: 20 Ağustos 2018 18:31 Ulusal Haberler

Türk öğrenci Mehmet Murat Doğan, bir hafta boyunca İsveç’in resmi Twitter hesabından paylaşım yapacak.

İsveç Enstitüsü tarafından belirlenen bir kişi, profile fotoğrafını ve ismini ekleyerek, bir hafta boyunca paylaşım yapıyor. Twitter üzerinden oluşturulacak dilin nasıl seçilecek olduğunu merak ile beklenirken birçok takipçi, Mehmet Murat Doğan’ın keyifli bir Twitter sayfası oluşturacak olduğu düşünülüyor.

İsveç’in resmi Twitter hesabını 1 haftalığına, üniversite öğrencisi yirmi beş yaşındaki Mehmet Murat Doğan yönetecek. Doğan, 151 bin takipçili @sweden hesabının yönetimini bu sabah itibari ile devraldı. Doğan iki senedir İsveç’in Lund Üniversitesi’nde Uluslararası Kalkınma ve Yönetim dalında burslu yüksek lisans yapmış olduğunu belirterek, “Twitter hesabını her hafta bir vatandaş yönetiyor. İsveç Enstitüsü bu hafta beni seçmiş. Benim için de büyük bir Sürpriz oldu. Bir hafta boyunca daha çok yaşamış olduğum kent Lund’dan paylaşımlarda bulunmayı düşünüyorum” dedi.

Mehmet Murat Doğan’ın ilk paylaşımı ise şu şekilde oldu; “Herkese stresten uzak ve üretken bir Pazartesi dileyerek yeni haftaya başlayalım. Bizi izlemeye devam edin!”

Paylaş:
Seçimlerin İptali İçin Başvuruda Bulundu

Ulusal Haberler

Seçimlerin İptali İçin Başvuruda Bulundu

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Yüksek Seçim Kurulu'na 31 Mart Yerel Seçimleri ve 24 Haziran 2018

Troya Operası Rusya’da Sahne Alacak

Ulusal Haberler

Troya Operası Rusya’da Sahne Alacak

Devlet Opera ve Balesini yeni sezondaki en iddialı eseri "Troya Operası" bu gün Rusya'da Bolşoy Tiyatrosu’nda

Troya İstanbul’a Taşındı

Ulusal Haberler

Troya İstanbul’a Taşındı

“Troya’nın Ardından Sergisi” İstanbul’da sanatseverler için kapılarını