30 Ocak 2023 Pazartesi

Cinsel İstismarda Bulunan Dede Tutuklandı

Yenice ilçesine bağlı Reşadiye köyünde 13 yaşındaki kız torunu S.Ş’ye 2,5 senedir cinsel istismarda bulunmuş olduğu iddia edilen 64 yaşındaki Y.Ş tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yenice ilçesine bağlı Reşadiye köyünde 13 yaşındaki

Cinsel İstismarda Bulunan Dede Tutuklandı
Haber Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2018 13:07 Yenice Haberleri

Yenice ilçesine bağlı Reşadiye köyünde 13 yaşındaki kız torunu S.Ş’ye 2,5 senedir cinsel istismarda bulunmuş olduğu iddia edilen 64 yaşındaki Y.Ş tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yenice ilçesine bağlı Reşadiye köyünde 13 yaşındaki kız torunu S.Ş’ye 2,5 senedir cinsel istismarda bulunmuş olduğu iddia edilen 64 yaşındaki Y.Ş’nin küçük kıza son istismar girişiminde yakayı ele verdiği ifade edildi.

Ailenin iddiasına göre olaylar şu şekilde gelişti; küçük kızın yakınlarının durumu jandarmaya bildirmesinden sonra gözaltına alınan ve savıcılıkta verdiği ifadesinde suçlamaları kabul etmeyerek reddeden dede tutuklanarak Çanakkale Cezaevine gönderildi.

Her Şeyi Anlattı

Neredeyse on yaşından beri dedesinin cinsel istismarına maruz kalmış olduğu iddia edilen 13 yaşındaki S.Ş uzman pedagog eşliğinde vermiş olduğu ifadesinde, dedesinin kendisine yönelik cinsel istismarın yaklaşık 2,5 senedir devam etmiş olduğunu, korkudan anne ve babasına bir şey söyleyemediğini belirtti.

Diğer tarafından S.Ş’nin sosyal medya hesaplarında ve cep telefonunda dedesi Y.Ş tarafından gönderilmiş olan onlarca cinsel taciz içerikli mesaj tespit edildiği bildirildi.

İğreç olayın duyulmasından sonra köy halkı, Y.Ş’nin evi taşlayarak tepki verdiği gelen diğer bilgiler arasında.

Olay ile ilgili soruşturmanın sürmüş olduğunu belirten adli kaynaklar, 13 yaşında cinsel istismar mağduru olan Y.Ş’ye ait adli tıp raporunun gelmesinden sonra durumun netlik kazanacak olduğu ifade edildi.

Paylaş:
Kobak Süt Ürünleri Açıldı

Yenice Haberleri

Kobak Süt Ürünleri Açıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın katılımı ile Yenice'de Kobak Süt Ürünleri'nin açılışı

Yenice’de Nitelikli Yağma Operasyonu

Yenice Haberleri

Yenice’de Nitelikli Yağma Operasyonu

Yenice'de düzenlenen nitelikli yağma operasyonunda, 8 şüpheli gözaltına

İŞKUR İŞ Garantili Kurslarına Devam Ediyor

Yenice Haberleri

İŞKUR İŞ Garantili Kurslarına Devam Ediyor

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, 20 kişiye istihdam sağlayan kurusunu