27 Kasım 2021 Cumartesi

Kalkım Hizmete Kavuştu

Yenice Devlet Hastanesi Kalkım Hizmet Birimi açılış töreni; saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kuran-ı Kerim Tilaveti ile hizmete başladı. Yenice Devlet Hastanesi Kalkım Hizmet Birimi açılış töreninde, Vali Orhan Tavlı, Adalet

Kalkım Hizmete Kavuştu
Haber Giriş Tarihi: 04 Temmuz 2018 12:50 Yenice Haberleri

Yenice Devlet Hastanesi Kalkım Hizmet Birimi açılış töreni; saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kuran-ı Kerim Tilaveti ile hizmete başladı.

Yenice Devlet Hastanesi Kalkım Hizmet Birimi açılış töreninde, Vali Orhan Tavlı, Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı, Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın konuşma yaptılar.

Yapılan konuşmaların sonrasında Yenice Devlet Hastanesi Kalkım Hizmet Birimi “dualarla” ve “hayırlı olsun” temennileri ile açıldı.

Halk açılışa katılım sağladı.Vali Tavlı ve Milletvekili Bülent Turan’a olan ilgi büyüktü.

Bülent Turan hastanenin açılışı ile müjdeler de verdi, “15 gün içerisinde röntgen çekimine başlayacağınız, diğer bir müjdemiz ise 20 gün içerisinde diş polikliniği açılacak. Küçük bir diş sorunu için Yenice’ye Çanakkale’ye gitmek zorunda kalmayacaksınız. Bunun dışında biz Kalkımımızı kalkındırmak için çok büyük bir mesai harcıyoruz.Bu bölgeyi seviyoruz. Bu bölge bize destek oldu. Milletinin, bayrağının, devletinin yanında oldu. Darbe oldu sokağa çıktı, seçim oldu destek oldu. Hep bizimle beraber oldu. O yüzden bizde Kalkım’ın bütün sorunlarını değerlendiriyoruz.” dedi.

Paylaş:
Kobak Süt Ürünleri Açıldı

Yenice Haberleri

Kobak Süt Ürünleri Açıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın katılımı ile Yenice'de Kobak Süt Ürünleri'nin açılışı

Yenice’de Nitelikli Yağma Operasyonu

Yenice Haberleri

Yenice’de Nitelikli Yağma Operasyonu

Yenice'de düzenlenen nitelikli yağma operasyonunda, 8 şüpheli gözaltına

İŞKUR İŞ Garantili Kurslarına Devam Ediyor

Yenice Haberleri

İŞKUR İŞ Garantili Kurslarına Devam Ediyor

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, 20 kişiye istihdam sağlayan kurusunu