01 Aralık 2021 Çarşamba

Yenice Devlet Hastanesi Resmi Törenle Açıldı

Yapımı tamamlanan Yenice Devlet Hastanesi resmi törenle açıldı. Açılışta bir konuşma yaparak, otel konforunda hizmet verileceğine değinen Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, sağlık sektöründe hizmetlerin yeni yapılacak hastanelerle devam edeceğini

Yenice Devlet Hastanesi Resmi Törenle Açıldı
Haber Giriş Tarihi: 19 Eylül 2018 0:50 Yenice Haberleri

Yapımı tamamlanan Yenice Devlet Hastanesi resmi törenle açıldı.

Açılışta bir konuşma yaparak, otel konforunda hizmet verileceğine değinen Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, sağlık sektöründe hizmetlerin yeni yapılacak hastanelerle devam edeceğini söyledi.

Yenice’de yeni hastane bahçesinde düzenlenen törende Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu da konuşmasında hayırlı olsun diyerek, sağlık personeline yapılan şiddet eylemlerini kınadığını ifade etti.
Tören sonrasında protokol üyeleri ve misafirler hep birlikte yeni yapılan hastanede hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

2015 yıllında depremde hasar gören Yenice Devlet Hastanesi’nin yıkılarak hastane başka bir binaya taşınmıştı. 2017 yılında yapımına başlanarak yapımı tamamlanan Yenice Devlet Hastanesi 5 bin metrekare kapalı alana sahip. 32 yataklı kapasiteli yeni hastane 13 milyon türk lirasına mal edildi.

Bu gün resmi törenle açılışı gerçekleştirilen Yenice Devlet Hastanesi’nde ameliyathane, laboratuvar ve diyaliz ünitesi de aktif olarak hizmet edecek. Yeni hastanede 4 uzman hekim, 8 pratisyen hekim ve 2 diş doktoru olmak üzere toplam 93 personelle Yenice halkına 7/24 hizmet verecek.

Paylaş:
Kobak Süt Ürünleri Açıldı

Yenice Haberleri

Kobak Süt Ürünleri Açıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın katılımı ile Yenice'de Kobak Süt Ürünleri'nin açılışı

Yenice’de Nitelikli Yağma Operasyonu

Yenice Haberleri

Yenice’de Nitelikli Yağma Operasyonu

Yenice'de düzenlenen nitelikli yağma operasyonunda, 8 şüpheli gözaltına

İŞKUR İŞ Garantili Kurslarına Devam Ediyor

Yenice Haberleri

İŞKUR İŞ Garantili Kurslarına Devam Ediyor

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, 20 kişiye istihdam sağlayan kurusunu