20 Mart 2019 Çarşamba
Reklam

Yenice Devlet Hastanesi Resmi Törenle Açıldı

Yapımı tamamlanan Yenice Devlet Hastanesi resmi törenle açıldı. Açılışta bir konuşma yaparak, otel konforunda hizmet verileceğine değinen Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, sağlık sektöründe hizmetlerin yeni yapılacak hastanelerle devam edeceğini

Yenice Devlet Hastanesi Resmi Törenle Açıldı
Haber Giriş Tarihi: 19 Eylül 2018 0:50 Yenice Haberleri

Yapımı tamamlanan Yenice Devlet Hastanesi resmi törenle açıldı.

Açılışta bir konuşma yaparak, otel konforunda hizmet verileceğine değinen Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, sağlık sektöründe hizmetlerin yeni yapılacak hastanelerle devam edeceğini söyledi.

Yenice’de yeni hastane bahçesinde düzenlenen törende Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu da konuşmasında hayırlı olsun diyerek, sağlık personeline yapılan şiddet eylemlerini kınadığını ifade etti.
Tören sonrasında protokol üyeleri ve misafirler hep birlikte yeni yapılan hastanede hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

2015 yıllında depremde hasar gören Yenice Devlet Hastanesi’nin yıkılarak hastane başka bir binaya taşınmıştı. 2017 yılında yapımına başlanarak yapımı tamamlanan Yenice Devlet Hastanesi 5 bin metrekare kapalı alana sahip. 32 yataklı kapasiteli yeni hastane 13 milyon türk lirasına mal edildi.

Bu gün resmi törenle açılışı gerçekleştirilen Yenice Devlet Hastanesi’nde ameliyathane, laboratuvar ve diyaliz ünitesi de aktif olarak hizmet edecek. Yeni hastanede 4 uzman hekim, 8 pratisyen hekim ve 2 diş doktoru olmak üzere toplam 93 personelle Yenice halkına 7/24 hizmet verecek.

Paylaş:
Yenice’de Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası

Yenice Haberleri

Yenice’de Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası

Yenice’de Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası devam ediyor. Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası

Yenice Devlet Hastanesi’nde Ameliyatlar Tekrar Başladı

Yenice Haberleri

Yenice Devlet Hastanesi’nde Ameliyatlar Tekrar Başladı

Yenice Devlet Hastanesi'nde yeni hastane binasının ameliyathane bölümünün tamamlanması ile ameliyatlar tekrar

Yenice’de Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın

Yenice Haberleri

Yenice’de Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın

Yenice’de trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması için faaliyetler başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin