30 Kasım 2023 Perşembe

Yenice’de Doğa Yürüyüşleri Başladı

Yenice'de Doğa Yürüyüşleri Kaz Dağlarının kuzey doğu uzantısında 4 km'lik parkurda gerçekleştirildi.

Yenice’de Doğa Yürüyüşleri Başladı
Haber Giriş Tarihi: 24 Mart 2019 18:44 Yenice Haberleri

Yenice Belediyesi sponsorluğunda, Yenice Doğa Yürüyüşü Grubu tarafından organize edilen doğa yürüyüşü Kaz Dağlarının kuzey doğu uzantısında gerçekleştirildi.

5 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek olan doğa yürüyüşlerinin ilki bu gün 4 km’lik yürüyüşle tamamlandı. Davutköy hayrı sonrasında Karapınarlar mevkiinde ki 4 km yürüyüşün ardından Kazdağ Göknar Otel’de yürüyüş sona erdi. Otel bahçesinde yürüyüş katılımcılarına çeşitli ikramlar sunuldu.

Her yaştan vatandaşın katıldığı yürüyüş etkinliğine özellikle gençler daha çok ilgi gösterdi. Yürüyüş parkurunun zemini belediye ekipleri tarafından her yaştan katılımcı için uygun hale getirildi. Parkurun ilk 500 metresi çıkış, kalan 3,5 km’lik kısmı ise yaşlıların zorlanmaması için engebesiz ve düz olarak hazırlandı.

Doğa ve yürüyüş severlerin bundan sonra düzenli olarak yapılacak doğa yürüyüşlerine daha fazla katılım sağlaması için, yetkililer parkurları her yürüyüşte farklı bölgelerden seçileceğini duyurdu.

Paylaş:
Kobak Süt Ürünleri Açıldı

Yenice Haberleri

Kobak Süt Ürünleri Açıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın katılımı ile Yenice'de Kobak Süt Ürünleri'nin açılışı

Yenice’de Nitelikli Yağma Operasyonu

Yenice Haberleri

Yenice’de Nitelikli Yağma Operasyonu

Yenice'de düzenlenen nitelikli yağma operasyonunda, 8 şüpheli gözaltına

İŞKUR İŞ Garantili Kurslarına Devam Ediyor

Yenice Haberleri

İŞKUR İŞ Garantili Kurslarına Devam Ediyor

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, 20 kişiye istihdam sağlayan kurusunu