Adamarin Otel

11 Temmuz 2018 Adamarin Otel

Bozcaada otelleri arasında bulunan Adamarin Otel, feribot iskelesine en yakın otellerden birisi olarak hizmet vermekte. Hal böyle olunca liman ve deniz manzarası ile adanın en merkezi konaklama tesislerinden birisi. Feribot iskelesine sadece iki dakika yürüme mesafesinde bulunmakta.

Tesis 12 oda ile hizmet vermekte. Ön tarafa bakan odalarında deniz ve liman manzarası, arkaya bakan odalarda ise Bozcaada’nın eşsiz ve şirin sokak manzarası görünmekte.

Bozcaada’da huzurun, eğlencenin, lezzetli deniz ürünlerinin ve mezelerin keyfine vararak güzel bir tatil geçirmek adına Adamarin Otel 2017 senesinde hizmete girdi. Eski ismi Güllü Konak olan otelin birden fazla alanı restore ederek hizmet vermeye başlamıştır.

Tesisin tüm odalarında klima, televizyon, eşya dolabı, boy aynası, banyo, banyo ürünleri bulunmaktadır.

Otelin arka tarafında OZİ’nin Yeri, Rum meyhanesi türünde olup restoranda deniz ürünleri ve Bozcaada’ya has mezeler yapılmakta. Otelde konaklayan misafirler restorandan indirimli yararlanabilmekte.

Adres

Alabey Mahallesi Kurtuluş Caddesi No:15 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

+90 (530) 930 0 444

Paylaş:

Adamarin Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri