Adatepe Butik Otel

13 Temmuz 2018 Adatepe Butik Otel

Bin senelik tarihi olan Adatepe bulunan bu güzel tesis sizler için harika bir konaklama olanağı sunmakta. Aynı bahçe içerisinde yer alan, biri yetmiş biri yüz senelik iki binadan oluşan Adatepe Butik Otel’in birbirinden farklı dokuz adet odası bulunmakta.

Adatepe Köyü nice savaşlara nice hayatlara nice aşklara sahip olmuş bu eski köyde konaklamak, kendinizi dinlemek, dinlenmek, sosyal ve işsel yorgunluğunuzdan arınmak adına eşsiz bir mekan. Neredeyse her taşı tarih kokan bu otelde kalmak ile siz de bu tarihi hissedebilir, bir parçası olabilirsiniz.

Binaların tarihi dokusu bozulmadan, sadeliği ön planda tutan ve kullanışlığa yönelik olarak hazırlanmış olan odaların hepsinde tuvalet, duş ve merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. Tüm odalarda ve ortak mekanlarda kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

Adatepe Butik Otel’in genel özellikleri ise otopark, cafe, oda servisi, restuarantında dağ ve köy manzarası ile birlikte eşsiz zeytinyağlı yemekler.

Tesisinde kalarak yapabileceğiniz aktiviteler, doğa yürüyüşü, köy gezisi ve binicilik.

Adatepe Zeytinyağı Müzesi’ne 4 kilometre, Zeus Altarı’na ise sadece 15 dakika yürüme mesafesinde.

Adres

Adatepe Köyü, Küçükkuyu, Çanakkale

İletişim

0 (286) 752 68 03

Paylaş:

Adatepe Butik Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri