28 Eylül 2023 Perşembe

Albatros Otel

15 Temmuz 2018 Albatros Otel

Albatros Otel, Bozcaada merkeze yer almaktadır. Rum Mahallesi’nde bulunan tesis, iskeleden üç dakika uzaklıkta olup, birbirinden güzel restoranların bulunduğu sokakta hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ile sıklıkla tercih edilen Albatros Otel, eskiden şarap mahzeni olarak kullanılmaktaydı. Günümüzde ise zemin dahil olmak üzere üç katı bulunmaktadır. Otelde toplam on dört adet oda bulunmaktadır. 15 Mayıs ve 16 Aralık tarihleri arasında hizmet veren tesiste ek olarak balayı süiti de yer almakta.

Bozcaada’nın merkezinde yer alan Albatros Otel, denize yüz metre uzaklıktadır ve tesisin etrafında birbirinden leziz yemeklerin servis edilmiş olduğu restoranlar yer almaktadır. Bu sayede yemek yemek adına yer seçmekte zorlanmayacaksınız. Yemek yemek için kapıdan dışarıya bir adım atmanız yeterli olacaktır.

Yer yönü ile ziyaretçilerinin rahatlığını için dizayn edilen odalarında klima, televizyon, tuvalet, banyo, mini bar ve buzdolabı bulunmaktadır. Aynı zamanda da kıyafetleriniz için askılık ve eşya dolabı bulunmakta.

Huzur ile oturabileceğiniz, içeceğinizi yudumlayabileceğiniz bir bahçesi bulunmaktadır. Yedi gün yirmi dört saat açık ön bürosu sayesinde günün her saatinde size yardımcı olmayı bekleyen güzel yüzlü ve işini bilen çalışanları ile karşılaşacaksınız.

Adres

Rum Mahallesi Gürsel Sokak No: 18 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

0 (536) 771 65 44

Paylaş:

Albatros Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri