Anemos Hotel

23 Temmuz 2018 Anemos Hotel

Gökçeada otelleri arasında konsept ve butik anlayışı ile en iyi otellerden birisi olan Anemos Hotel, bir Türk-Yunan ortaklığı ile oluşturulmuş en iyi otellerden bir tanesi. Anemos Hotel, Gökçeada’da konaklama ve tatil sektörü adına getirmiş olduğu yenikler ve kalite anlayışı ile diğer oteller arasında farklı bir konuma sahip.

Adanın taş evlerinden birisininde ev sahipliği yapan otel, huzurlu bir tatil için ziyaretçilerini bekliyor.

Tesisin şık bir şekilde dekore edilmiş yirmi dört odası bulunmakta. Odalarda; telefon, klima, minibar, duş, banyo, kablosuz internet, saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunmakta. Bazı odalarda doğa manzarasına açılan balkonlar, bazı odalarda ise bahçeye açılan verandalar bulunmakta.

Akdeniz ve Ege mutfağından lezzetlerin ağırlıkta olduğu bar ve restoran hizmet vermekte. Tesisin yemyeşil bahçesinde doyasıya oturabilir, açık havuzunda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tesiste ayrıca ada turu, araç kiralama, çamaşır ve ütü hizmeti, bisiklet kiralama ve ücretsiz otopark olanakları bulunmakta.

Yıldız Koyu otele yürüyerek on beş dakika, feribot iskelesi ise yedi kilometre uzaklıkta bulunmakta.

Adres

Yukarı Kaleköy No:98 Gökçeada/ Çanakkale

İletişim

0 (554) 541 74 37

Paylaş:

Anemos Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Gökçeada

Gökçeada

Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada 1970 yılında bu ismi almıştır. Daha önce İmroz Adası olarak anılmaktaydı. Kıyı şeridinin uzunluğu yaklaşık 95 km. olan adada...
Gökçeada Haberleri
Çanakkale İlçeleri