30 Eylül 2023 Cumartesi

Anzac Hotel

14 Haziran 2017 Anzac Hotel

Çanakkale kent merkezinde, feribot iskelesine yürüme mesafesinde, Tarihi Saat Kulesi ile yanyana bulunan Anzac Hotel, Gelibolu ve Troia Savaşlarını simgeleyen etkileyeci sanat çalışmaları ile bezenen etkileyici butik dekorasyonu ile konuklarını ağırlıyor.

Çanakkale Hotelleri arasında bulunan Anzac Hotel, Tarihi Saat Kulesi’nin hemen yanında bulunuyor, on dokuz adet çift kişilik, sekiz adet de üç kişilik olmak üzere toplam yirmi yedi odadan oluşmakta.

İda ve Antik Troia taş motifleri ile kaplanan yüzeyi ve kolonları, Troia Savaşlarını simgeleyen etkileyici sanat eserleri, Gelibolu Savaşını konu alan sanat çalışmaları, Gelibolu Savaşı’ndan günümüze kadar ulaşan bazı objelerin sergilenmiş olduğu bölümü ve eski Çanakkale fotoğrafı ile Anzac Hotel, Çanakkale bölgesinde gezeceğiniz yerlerin büyüsünü sizler için ilk andan yaratıyor.

Yarım pansiyon konaklama tarzı ile hizmet veren Anzac Hotel’de, Anzac Bistro&Cafe, Kapalı Anzac Restuarant bulunmakta. Anzac Bistro&Cafe zevkli dekorasyonu ile ayrıcalıklı bir ortam sunuyor.

Anzac Restuarant, günün erken saatlerinde ev yapımı hamur işleri ve kek, taze sebze, yoğurt ve meyve dahil olmak üzere açık büfe kahvaltı servisi vardır.

Adres

Saat Kulesi Meydanı No:8 Çanakkale Merkez

İletişim

0 (286) 217 77 77

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Paylaş:

Anzac Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri