09 Aralık 2023 Cumartesi

Apollon Otel Bozcaada

20 Eylül 2018 Apollon Otel Bozcaada

Apollon Otel, Bozcaada’da konuklarını ağırlamaktadır. Yunan mitolojisinde kendisini güneş olarak sembolize eden, güneş ışığının tanrısı Apollon’dan ismini alan otel, modern binasında, ferah odalarında konuklarını ağırlamaktadır.
Otelin tüm ortak kullanım alanları ve konaklama birimlerinde kablosuz internet ağı sağlanmıştır. Otel bünyesinde bulunan ücretsiz otopark alanından tüm konuklar faydalanabilmektedir.

Apollon Otel’in harika manzaralarına sahip odalarında hepsinde standart olarak klima yer alırmakta. Aydınlık ve ferah olan odaların her birinde televizyon vardır. Odalardaki mini barın içerisi içeceklerle doludur. Odaların hepsi banyoludur. Tüm banyolar; saç kurutma makinesi, havlu içermektedir.

Apollon Otel güne zinde başlamanız adına yöresel lezzetlerinin yoğunlukta bulunduğu Türk kahvaltısını her sabah servis etmektedir. Konuklardan istemesi halinde tesisin barbekü olanakları bulunmaktadır.

Adres
Alaybey Mahallesi, Değirmenler Sokak Bozcaada/Çanakkale

İletişim
0 (286) 697 01 64

Paylaş:

Apollon Otel Bozcaada Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri