Aral Tatil Çiftliği

27 Eylül 2018 Aral Tatil Çiftliği

Bozcaada’da hizmet veren Aral Tatil Çiftliği, mayıs ayının sonundan ekim ayının son günlerine kadar konuklarını ağırlamaktadır. Tesise özel araçlarıyla gelen konuklar için ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır. Ortak alanlar ve konaklama birimleri dahil olmak üzere ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır. Bozcaada’nın doğası ile uyumlu bir mekanda konaklama olanağı sunan tesis konukların gereksinimlerini ön planda tutmayı hedeflemektedir.

Aral Tatil Çiftliği’nde dinlenme olanağı bulacağınız yeşil geniş bir bahçe bulunmaktadır. Konaklama birimleri balkonlu ve banyolu olan tesiste duşlu özel banyolar havlu ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Konaklama birimlerinde standart olarak mini bar ve klima mevcuttur.

Barında özel olarak üretilmiş olan şarapların servis edildiği Aral Tatil Çiftliği’nde masa tenisi, yürüyüş ve bisiklet gibi aktiviteleri yapabilirsiniz.

Aral Tatil Çiftliği’nde sabah kahvaltıları açık büfe olarak servis edilmektedir.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

0 (286) 697 83 57

Paylaş:

Aral Tatil Çiftliği Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri