Armagrandi Otel Bozcaada

19 Eylül 2018 Armagrandi Otel Bozcaada

Bozcaada’da, yemyeşil bahçe ile çevrili bir alanda hizmet veren Armagrandi Otel, konuklarına konforlu bir konaklama imkanı sağlamaktadır. Taş duvarlar ile çevrili odalarda otantik bir konaklama olanağı bulacağınız tesiste sabahları peynir türlerinin olduğu taze ürünler ile hazırlanmış sabah kahvaltıları servis edilmektedir.

Armagrandi Otel’in ferah konaklama birimlerinin tümü konuklarının gereksinimlerine göre dizayn edilmiş olup, tümünde özel duşlu banyo yer almaktadır. Odalar ve ortak alanlar dahil olmak üzere tesis genelinde ise kablosuz internet erişimi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Klima, eşya dolabı ve oda temizlik hizmeti tüm odalardaki diğer standart özellikler arasında yer almakta.

Armagrandi Otel’in resepsiyonu yedi gün yirmi saat boyunca açıktır ve sene boyunca hizmet vermektedir. Armagrandi Otel’in bünyesinde ise otopark alanı ücretsiz olarak temin edilmektedir.

Konaklamanız süresince Bozcaada plajlarında güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Adres
Alaybey Mahallesi Dolaplı Sok. No:4 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim
0 (286) 697 84 24

Paylaş:

Armagrandi Otel Bozcaada Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri