03 Aralık 2023 Pazar

Artur Hotel

27 Ağustos 2018 Artur Hotel

Artur Hotel, Çanakkale kent merkezinde ve feribot iskelesine elli metre uzaklıkta bulunuyor.

Hizmet verdiği tüm odalarında konforun ön planda tutulduğu otuz iki oda altmış dört yatak kapasiteli tesisin her odasında televizyon, soğutma ve ısıtma sistemleri, mini bar, güç kaynağı ve ücretsiz kablosuz internet bağlantısı bulunmakta.

Artur Hotel’de usta aşçıların marifetleri ile hazırlanan İtalyan ve Dünya lezzetlerinden seçme yemeklerin yanı sıra kendinizi daha sağlıklı ve mutlu hissettirecek doğal ve yöresel ürünler ile hazırlanan ev yapımı ve çeşitli açık büfe kahvaltı ile güne daha keyifli başlayabilirsiniz.

Artur Otel’de ayrıca, yirmi dört saat ön büro hizmetleri, günlük ücretsiz oda temizliği, tüm gün oda servisi, bilgi hizmetleri, araç kiralama, ütü, günlük olarak Şehitlik, Adalar, Assos, Troia ve Ayvalık yat turları hizmeti de bulunmakta.

Çanakkale kent merkezinde bulunan tesis, Çimenlik Kalesi’ne 100, Aynalı Çarşı’ya 200 metre uzaklıkta. Assos Antik Kenti’ne 90, Çanakkale Havaalimanı’na ise üç kilometre uzaklıkta bulunmakta.

Adres

Cumhuriyet Bulvarı No: 28 Çanakkale/ Merkez

İletişim

+90 (286) 213 20 00

Paylaş:

Artur Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri