02 Aralık 2023 Cumartesi

Assos Alis Farm Boutique Hotel & Spa

07 Ağustos 2018 Assos Alis Farm Boutique Hotel & Spa

Assos Alis Farm Boutique Hotel & Spa; Assos’ta ziyaretçilerine hizmet vermekte.

2017 senesinde hizmet vermeye başlayan ve Kazdağları eteklerinde, mavi ile yeşilin buluştuğu noktada hizmet sunan Assos Alis Farm Boutique Hotel & Spa; ziyaretçilerine kent stresinden uzaklaşabilecekleri huzurlu bir konaklama alternatifi sunmakta.

Otuz oda ile ziyaretçilerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; balkon, klima, duş, kasa, kablosuz internet erişimiz ve uyandırma servisi mevcut.

Plaja alternatif olarak açık yüzme tesisi bulunan Assos Alis Farm Boutique Hotel & Spa; ziyaretçilerine suyun ve güneşin tadını doyasıya çıkarma olanağı sunuyor.

Her sabah otelin bahçesinde yetiştirilen organik ürünler ile hazırlanan zengin kahvaltı ile güne başlanılan hotelde, fitness ve Spa merkezinde sunulan terapiler, çeşitli aktiviteler ve spor olanakları ile misafirlere konaklama süreleri boyunca keyif alacakları ortam yaratılıyor.

Adres

Sivrice Koyu, Balabanlı Köyü – Assos/ Çanakkale

İletişim

0850 304 22 33

Sivrice Koyu, Balabanlı Köyü – ASSOS/ÇANAKKALE

Paylaş:

Assos Alis Farm Boutique Hotel & Spa Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri