Assos Behram Hotel

19 Temmuz 2018 Assos Behram Hotel

1979 senesinde yapılan Assos Behram Hotel, Çanakkale Assos beldesinde hizmet vermektedir. Behram Hotel, Assos Antik Liman’da ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Assos antik kentinin hemen altında bulunan Batık Liman’ın en güzel köşesinde bulunan tesis, deniz ve dağ manzaralı on yedi odası ile hizmet vermekte.

30 senedir hizmet veren tesis butik otelciliğin gelişimine önemli katkılar sağlayan otel tarihi antik limanın hemen kıyısında yer almakta. Kısa bir süre önce restore edilerek yeni görüntüsüne kavuşan otel on yedi oda ve otuz beş yatak kapasitesi ile Assos’a temalı otel anlayışını getirdi.

Tesisin kendisine özel plajı, çakıldan oluşmakta. Tesiste bulunan denize sıfır ala carte restoran, kapalı restoran ve açık restuarantta yemeklerini yiyebilirsiniz. Odalarda; klima, TV, mini bar, uydu yayını, ücretsiz internet bağlantısı, tuvalet, duş, telefon, saç kurutma makinesi bulunmakta.

Adres

Behramkale Köyü İskele Mevkii Ayvacık/ Çanakkale

İletişim

0 (286) 721 70 16

Paylaş:

Assos Behram Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri