02 Mart 2024 Cumartesi

Assos Gelincik Pansiyon

07 Ekim 2018 Assos Gelincik Pansiyon

Kadırga Koyu’nda denize sıfır uzaklıkta misafirlerini ağırlayan Assos Gelincik Pansiyon, muhteşem deni manzarası ve bünyesindeki restoranı ile konuklarına konfor dolu bir konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Sade dekorasyonlu odalara ev sahipliği yapan Assos Gelincik Pansiyon, tamamen konukların gereksinimleri ön planda tutularak dekor edilmiştir. Tesiste ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır.

Assos Gelincik Pansiyon’un konforlu konaklama birimlerinin her biri özel banyoludur. Odalarda tesis tarafından havlular temin edilmektedir. Klima, balkon ve eşya dolabı ise tesinin diğer standart oda özellikleri arasında yer almaktadır. Kablosuz internet erişimi tesis genelinde ücretsizdir.

Assos Gelincik Pansiyon’un restoranında birbirinden lezzetli tatlar servis edilmekte. Assos Gelincik Pansiyon’un resepsiyonu ise haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca hizmet vermektedir.

Adres
Assos Kadırga Koyu Ayvacık/ Çanakkale

İletişim
0506 300 25 21

Paylaş:

Assos Gelincik Pansiyon Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri