03 Aralık 2023 Pazar

Assos Hunters Hotel

23 Eylül 2018 Assos Hunters Hotel

Assos Hunters Hotel, Kadırga Koyu’nda misafirlerine butik otel hizmeti sunmaktadır. Denize sıfır konumda bulunan tesisin kendine özel plajı ve üç dönümlük bahçesi bulunmaktadır. Mavi bayraklı özel plajında misafirlerin faydalanabilecekleri ücretsiz şezlong, minder, duş, şemsiye ve soyunma kabini olanakları bulunmaktadır. Ayrıca sahilde gün boyu alkollü içecek, alkolsüz içecek ve aperatif yiyecek çeşitleriyle hizmet veren bir bar yer almaktadır.

Assos Hunters Hotel, yirmi adet adet standart, üç adet suit olmak üzere toplam yirmi üç odaya sahiptir. Tüm odaları klima, televizyon, telefon, kablosuz internet erişimi, banyo, tuvalet, yirmi dört saat boyunca sıcak su, ücretsiz banyo ürünleri, saç kurutma makinesi, balkon ya da dinlenme terası özellikleri ile donatılmıştır. Tesis genelinde kablosuz internet erişimi olup, otelin ücretsiz özel otoparkı da mevcuttur.

Yarım pansiyon olarak hizmet veren Assos Hunters Hotel’in 2 adet açık restoranı ve bir adet kapalı şömineli restoranı bulunmaktadır. Otelin bahçesinde yetişen taze sebze meyvelerle zenginleştirilmiş sabah kahvaltısı deniz manzaralı restoranında açık büfe servis edilmektedir. Akşam yemeklerinde ise zeytinyağlılar ve deniz ürünleri sunulmaktadır.

Assos Hunters Hotel’in bahçesinde zaman geçirebileceğiniz dinlenme alanları bulunmakta ve çocuklar için güvenli bir oyun alanı sunmaktadır.

Adres
Kadırga Koyu Behramkale Assos Ayvacık/ Çanakkale

İletişim
0 (286) 764 02 82

Paylaş:

Assos Hunters Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri