21 Eylül 2023 Perşembe

Assos Kadırga Otel

29 Eylül 2018 Assos Kadırga Otel

Kadırga Koyu’nda özel plaj alanına sahip olan Assos Kadırga Otel, açık yüzme havuzu, birbirinden lezzetli tatlar servis edilen restoranı ve plajında konuklarına hizmet vermektedir. Hem havuzu hem de denizinde şemsiye ve şezlonglar ile donatılmış güneşlenme terası bulunan tesis, tamamen konukların gereksinimlerine göre dekor edilmiştir.

Assos Kadırga Otel’in konforlu konaklama birimlerinin her birinde klima ve yirmi dört saat boyunca sıcak su bulunan özel banyo yer almaktadır. Konaklama birimlerindeki banyolar konforunuz için havlu, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo ürünleri ile donatılmıştır. Tesisin diğer standart konaklama birimleri özellikleri arasında ise düzenli oda temizliği ve televizyon bulunmaktadır.

Assos Kadırga Otel’in resepsiyonu haftanın yedi günü boyunca aralıksız hizmet vermektedir. Tesiste konaklamanız boyunca özel otoparktan faydalanabilir, araç kiralama gibi hizmetlere de olanak bulabilirsiniz.

Tesis restoranında her sabah zengin açık büfe sabah kahvaltıları servis edilmekte olup, yemeklerde deniz mahsullerinin yanı sıra yöresel yemekler de sunulmaktadır.

Adres
Kadırga Köyü Behramkale, Ayvacık/ Çanakkale

İletişim
0 (286) 721 70 41

Paylaş:

Assos Kadırga Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri