05 Aralık 2023 Salı

Assos Kayalar Terrace Hotel

23 Eylül 2018 Assos Kayalar Terrace Hotel

Assos’ta muhteşem deniz ve dağ manzaralı odalarına ev sahipliği yapan Kayalar Terrace, misafirlerine huzur dolu bir hizmet sunmaktadır. Sabah kahvaltılarının servis edildiği otel restoranında öğle ve akşam yemekleri ek ücrete tabidir. Doğa ile iç içe bir konaklama imkanı sağlayan tesis sahile ise birkaç dakikalık yürüş uzaklıklığında konumlanmaktadır.

Kayalar Terrace’ın modern dizaynlı konaklama birimlerinin tümünde konukların gereksinimleri ön planda tutulmaktadır. Konaklama birimlerinin her biri klimalı ve özel banyoludur. Banyolar saç kurutma makinesi, havlu ve banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Mini bar, oda temizlik hizmeti ve televizyon tesisin diğer standart özelliklerindendir.

Kayalar Terrace’ın resepsiyonu yirmi dört saat boyunca açıktır ve araç kiralama hizmetinin yanı sıra konuklara çevrede yapılabilecek aktiviteler konusunda yardımcı olmaktadır.

Asoss’un muhteşem deniz ve dağ manzarasına sahip olan tesis, sakin bir bölgede konuklarına hizmet vermektedir.

Adres
Kayalar Köyü Yolu Ayvacık/ Çanakkale

İletişim
0532 236 63 25

Paylaş:

Assos Kayalar Terrace Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri