21 Eylül 2023 Perşembe

Assos Oleas Hotel

24 Eylül 2018 Assos Oleas Hotel

Assos’ta bir kompleks içerisinde yer alan Assos Oleas Hotel, konuklarına otuz dört adet oda kapasitesi ile yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.

Birbirinden farklı klasik taş görünümlü evleri, ferah kullanım alanları ve modern mobilyalar ile dekor edilmiştir. Konaklama birimlerinde manzaralı balkon, televizyon, klima, telefon, kablosuz internet erişimi, banyo, eşya dolabı, banyo ürünleri, saç kurutma makinesi, kasa ve mini bar bulunmaktadır.

Assos Oleas Hotel’de yirmi dört saat boyunca açık resepsiyon, günlük oda temizlik, oda servisi, konsiyerj hizmeti, özel plaj ve iskele, sauna, SPA merkezi, açık havuz, kapalı havuz, güneşlenme alanları, çocuk parkı, otopark, masa tenisi, masaj ve dinlenme salonu misafirlere sunulan diğer hizmetler arasında yer almaktadır.

Assos Oleas Hotel, konuklara açık ve kapalı restoranlarında sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunmakta olup, menüye Türk mutfağından seçme lezzetler eşlik etmektedir.

Adres
Kayalar Köyü Altı Assos/ Ayvacık/ Çanakkale
İletişim
0 (286) 218 30 30

Paylaş:

Assos Oleas Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri