05 Aralık 2023 Salı

Assos Park Hotel

12 Eylül 2018 Assos Park Hotel

Yirmi tane deniz ve havuz manzaralı, yirmi altı tane doğa ve peyzaj manzaralı olmak üzere toplam kırk altı oda ile yüz yirmi beş kişilik kapasiteye sahip Park Hotel, Assos’da denize sıfır konumda yer alıyor.

Çanakkale otelleri arasında bulunan Assos Park Hotel’in tüm odalarında televizyon, split klima, saç kurutma makinesi, telefon, mini bar, duşa kabin, merkezi ısıtma, wc, balkon, ücretsiz kablosuz internetin bulunmuş olduğu otelde üç adet Athena, Agora ve Assos ismi verilen özel oda ise standart özelliklere ek olarak özel dekore edilmiş durumda.

Hotelin ön kısmında bulunan mavi bayraklı plajında denize girebileceğiniz gibi, otelin yüzme havuzu, çocuk havuzu ve havuz başı restoranı ile tatilinizi huzurlu ve keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Havuzun yanı başında zeytin ağaçları ile çevrelenmiş, mavi ve yeşilin yoğun olduğu bahçede şehir gürültüsünden çok uzakta dinlenme fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Çocuklara özel oyun parkının da bulunduğu otel bahçesinde sabah sporunuz için fitness ekipmanları da yer alıyor.
Yarım pansiyon açık büfe, öğle yemeği olmak ile birlikte harika deniz mahsulleri, civar köylerden elde edilen tümü taze ve doğal ürünleri ile eşsiz menülerine hayran kalacağınız restorana sahip.

Adres

Kadırga Koyu Behramkale (Assos) No: 8 Ayvacık / Çanakkale


İletişim

0 (286) 721 71 63

Paylaş:

Assos Park Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri