22 Şubat 2024 Perşembe

Assos Villa Natura

24 Eylül 2018 Assos Villa Natura

Villa Natura, muhteşem deniz manzarasına sahip odaları ile Sivrice’de konukları için hizmet vermektedir.. Hayvan dostu olan tesiste konuklar sevimli dostları ile konaklama imkanı bulmaktadır. Tesisin denizinde kano gibi etkinliklerin yapılmasına olanak sunulmaktadır.

Assos Villa Natura; konuklarına denize sıfır konumda, huzurlu ve sakin bir konaklama imkanı sunuyor. Konaklama birimlerinde; banyo, eşya dolabı, televizyon bulunan Villa Natura’da, tesis genelinde ve odalarında kablosuz internet erişim hizmeti verilmektedir.

Ege’nin kendine özel lezzetlerinden oluşan zengin bir açık büfe kahvaltı servisi bulunan Villa Natura’da; otopark, kapalı ve açık restoran ve çamaşırhane gibi birçok olanak bulunmakta.

Assos’ta konakladığınız süre boyunca Roma, Pers gibi uygarlıkların izlerine rastlayacağınız Assos Antik Kenti’ni ziyaret etmeyi unutmayın.

Adres
Hamdibey Mahallesi Karanfil Sokak No:16 Bektaş Köyü/ Ayvacık/ Çanakkale

İletişim
0 (286) 723 46 00

Paylaş:

Assos Villa Natura Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri