Assos Zeytinhan Hotel

19 Eylül 2018 Assos Zeytinhan Hotel

Assos’da denize sıfır konumda bulunan Assos Zeytin Han Otel, konuklarına deniz manzaralı ve zarif dekorasyonlu odalarında sene boyunca hizmet vermektedir. Gün boyu bölgenin muhteşem denizi ve güneşinin tadını çıkaracağınız otel, tüm gereksinimleriniz ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Bünyesindeki restoranda sabah kahvaltıları ve birbirinden lezzetli yemekler servis edilmektedir.

Assos Zeytin Han Otel’in modern ve konforlu dekorasyonlu odaları özel banyoludur. Konforunuz adına havlu, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo ürünleri temin edilmektedir. Ayrıca mini bar, klima, televizyon ve balkon diğer standart oda özelliklerindendir.

Assos Zeytin Han Otel’in ön bürosu haftanın yedi günü boyunca aralıksız olarak hizmet vermektedir. Yemyeşil bahçesi sevdikleriniz ile keyifli zamanlar geçirmek için uygundur. Ücretsiz Wi-Fi erişimi otelin sağladığı hizmetlerdendir. Ayrıca otel bünyesinde uyandırma servisi ve oda servisi gibi hizmetler bulunmaktadır.
Adres
Balabanlı Koyu Sokakağzı Mevkii No: 5 Assos/ Ayvacık/ Çanakkale

İletişim
0 286 7234010

Paylaş:

Assos Zeytinhan Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri