22 Şubat 2024 Perşembe

Atak Konukevi

25 Mart 2019 Atak Konukevi

Bozcaada Otelleri arasında yer alan Atak Konukevi, 2015 senesinde hizmet vermeye başladı. Bozcaada Atak Konukevi iskeleye iki yüz metre uzaklıkta bulunuyor. Meşhur merdivenli sokak üzerinde bulunan Atak Konukevi deniz manzaralı konaklama birimleri ve teras sunuyor.

Rum Mahallesinede bulunan Atak Konukevi’nde toplam yedi adet konaklama birimi bulunuyor. Bu konaklama birimlerinden bir tanesi tek kişilik, bir tanesi üç kişilik, beş tanesi ise iki kişilik.

Modern ancak ada mimarisini bozmayan bir tasarıma sahip. Tesis bünyesinde konaklama birimleri de dahil olmak üzere mavi-beyaz renk tonları hakim.

Konukevi’nin tüm konaklama birimlerinde yirmi dört saat boyunca sıcak su sıcak su, minibar, klima, saç kurutma makinası, uydu yayınlı tv ve ücretsiz Wi-Fi kablosuz internet erişimi bulunuyor. Atak Konukevi, Bozcaada Belediyesinin ücretsiz olarak yapmış olduğu otoparka yakın.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, Merdivenli Sokak No:15 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

0 532 292 30 47

Paylaş:

Atak Konukevi Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri