Athenada Otel

25 Mart 2019 Athenada Otel

Bozcaada Merkez’de bulunan Athenada Otel, sene boyunca hizmet veriyor. Tamamen ihtiyaçlarınız ön planda tutularak dekor edilmiş odalara ev sahipliği yapan tesis, denize elli metre uzaklıkta yer alıyor.

Athenada Otel’in konaklama birimlerinin her birinde havlu, saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo ürünleri yer almaktadır. Düz ekran televizyon, mini bar, eşya dolabı, klima ise tesisin diğer standart konaklama birimi olanakları arasında yer almaktadır.

Athenada Otel’in resepsiyonu yedi gün yirmi dört saat boyunca açık olup, gerçekleştirilebilecek aktiviteler dahil olmak üzere birçok konuda yardımcı olmaktadır. Ayrıca tesiste isteğe bağlı olarak günlük özel tekne turları düzenlenmektedir.

Tesiste, ücretsiz otopark alanı ve konaklamanız süresince kullanabilecek olduğunuz ücretsiz Wi-Fi kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi 20 Eylül Caddesi No:68 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

0 532 069 63 17

Paylaş:

Athenada Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri