02 Aralık 2023 Cumartesi

Ayşe Abla Pansiyon

18 Eylül 2018 Ayşe Abla Pansiyon

Geyikli’de bulunan Ayşe Abla Pansiyon, ferah odalarında ziyaretçilerine konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Sene boyunca açık olan ve aralıksız olarak hizmet veren pansiyon, hayvan sever olup, sevimli dostlarınız ile konaklama olanağı sunmaktadır. Konukların gereksinimleri ön planda tutan tesisin odaları dahil olmak üzere genelinde ücretsiz kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

Ayşe Abla Pansiyon’un düzenli oda temizlik hizmeti verilen odalarının tümünde klima, televizyon ve buzdolabı yer almaktadır. Konukların konforu için çarşaf ve havlular pansiyon tarafından temin edilmektedir. Konuklar isterler ise pansiyonun sağlamış olduğu ek yatak hizmetinden faydalanabilmektedir.

Ayşe Abla Pansiyon’un bünyesindeki restoranda her gün taze ürünler ile hazırlanan sabah kahvaltıları servis edilmektedir. Tesisin haftanın yedi günü açık olan resepsiyonu arzu eden konuklara araç kiralama hizmeti vermektedir.

Özel araçları ile konaklayan konuklar için ise ücretsiz park alanı sağlanmaktadır. Tesisin ek ücret ile çamaşırhane ve ütü hizmetleri bulunmaktadır.

Adres
Cumhuriyet Mahallesi Ezine Caddesi No 23 Geyikli/ Ezine/ Çanakkale

İletişim

0546 915 51 54

Paylaş:

Ayşe Abla Pansiyon Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ezine

Ezine

Çanakkale’ye bağlı olan Ezine, doğuda mitolojik efsanelere konu olan İda dağı bugünkü adıyla Kazdağı, batıda Ege denizi, güneyde Ayvacık, kuzeyde Çanakkale ile çevrilidir. Ezine ve...
Ezine Haberleri
Çanakkale İlçeleri