28 Eylül 2023 Perşembe

Balıkçının Evi Motel

30 Eylül 2018 Balıkçının Evi Motel

Sivrice’de denize yüz elli metrelik yürüme uzaklığında bulunan Balıkçının Evi Motel, sene boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Doğa ile baş başa kalma imkanı sunan tesis genelinde dağ manzarası hakimdir.

Tamamen konukların konforları ön planda tutularak dekor edilmiş konaklama birimlerine ev sahipliği yapan tesis, konumu sayesinde denizde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tesis bünyesinde birbirinden lezzetli yemekler servis edilen restoran bulunmaktadır.

Balıkçının Evi Motel’in odaların her biri özel banyoludur. Konaklama birimlerinde yer alan banyolar havlu ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Klima, eşya dolabı ve balkon tesisin diğer standart oda özellikleri arasında bulunmaktadır.

Balıkçının Evi Motel’in resepsiyonu haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca açık olmaktadır. Tesiste ücretsiz otopar alanı ve konaklamanız boyunca temin edilen ücretsiz kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

Adres
Sivrice Koyu Bektaş Köyü/ Ayvacık/ Çanakkale

İletişim
0 532 340 31 32

Paylaş:

Balıkçının Evi Motel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri