Baransel Hotel

09 Temmuz 2017 Baransel Hotel

Çanakkale’nin tarihi ve doğası ile bütünleşmiş olan Baransel Hotel, Ezine merkezde bulunmaktadır. Şehir merkezinde ulaşmak isteyebileceğiniz bir çok noktaya yürüme mesafesindedir.

Baransel Hotel 35 odası, 85 yatak kapasitesi ve tecrübeli personeliyle 4 mevsim Ezine de müşterilerini misafir etmektedir.

Tesiste bulunan bütün odalarında klima, minibar, uydu yayını, lcd televizyon ve kablosuz internet hizmieti ücretsiz ve standart olarak sunulmaktadır.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”59″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Adres İletişim:
Baransel Cad. no: 6/c
Ezine / Çanakkale
Telefon: 0286 618 14 00

Paylaş:

Baransel Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ezine

Ezine

Çanakkale’ye bağlı olan Ezine, doğuda mitolojik efsanelere konu olan İda dağı bugünkü adıyla Kazdağı, batıda Ege denizi, güneyde Ayvacık, kuzeyde Çanakkale ile çevrilidir. Ezine ve...
Ezine Haberleri
Çanakkale İlçeleri