30 Eylül 2023 Cumartesi

Başarır Pansiyon

06 Haziran 2017 Başarır Pansiyon

Başarır Pansiyon ülkemizin en batısında yer alan denizi ve tarihi mekanlarıyla ünlü güzel şehrimiz Çanakkale’ye bağlı turistik Ayvacık Koyunevi Köyünün, Sokakağzı Mahallesinde yer almaktadır.

Babakale köyüne ve Apollon Smintheion tapınağı ile doğusunda bulunan, tarihi önemi çok yüksek olan Assos Antik kentine 15 kilometrelik mesafede bulunmaktadır.
Kaz dağlarının eteklerinde, şehrin stresli yaşantısından, kirli havasından ve gürültüsünden uzak, masmavi denizin, yemyeşil zeytin ağaçları ile kucaklaştığı, mis gibi havanın hakim olduğu ve ayrıca seyre doyulmaz midilli adasının eşsiz manzarasıyla Başarır Pansiyon sizleri bekliyor..

Başarır pansiyonda tüm odalar herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Odalarda tek ve çift kişilik yatak, televizyon, İnternet, klima, buzdolabı ve gün boyu sıcak su hizmeti bulunmaktadır. Bu özeliklerinin yanı sıra ortak kullanıma açık mutfağı vardır. Ayrıca pansiyonun bulunduğu konum gereği zeytin ağaçlarının arasında yada kumsalda koşu ve yürüş için oldukça ideal yürüyüş alanları mevcuttur.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”3″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Adres İletişim : Koyunevi Köyü Sokakağzı Mahallesi
Ayvacık – Çanakkale

Telefon : 0 545 810 37 01
Telefon : 0 286 723 42 21

Paylaş:

Başarır Pansiyon Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri