Biga Palas Hotel

16 Haziran 2017 Biga Palas Hotel

Biga Palas Hotel, Marmara Bölgesinin yükselen ticaret merkezi Biga’da 2013 yılında hizmete açılmıştır. Merkezi bir konumda dır. Ulaşmak isteyebileceğiniz bir çok noktaya yaya olarak ulaşabilirsiniz.

Otelin kendine özgü bir mimarisi vardır ve 5 yıldız konforunu minimalist bir yaklaşımla sunmaktadır. Otelde her türde ihtiyaca uygun olarak 3 farklı tipten 12 farklı oda bulunmaktadır.
Otelin meşhur yöresel lezzetlerle hazırlanan sabah kahvaltası kahvaltı salonunda sunulmaktadır.

Otelin meşhur kahvaltısın da ev reçelleri, peynirler, kaymak ve çeşitli lezzetlerin de içinde bulunduğu 40 çeşit yöresel ürün bulunmaktadır. Ayrıca köy yumurtası ile sizlere özel hazırladığı yumurta çeşitleri, portakal suyu gibi diğer ürünler konaklama fiyatlarına dahildir. Ücretsiz olarak verilmektedir.

Adres İletişim:
İstiklal caddesi No:152, 17200
Biga, Çanakkale
Tel Fax: 0286 316 13 60
Cep: 0544 316 13 60
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”8″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Paylaş:

Biga Palas Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Biga

Biga

Biga, kendi adıyla anılan yarım adada bulunur ve Çanakkale’nin en büyük ilçesidir. Merkeze uzaklığı 90 km’dir. Biga yarımadasına ismini veren ve Antik dönemde “Troas Bölgesi”...
Biga Haberleri
Çanakkale İlçeleri