Bozcaada Su Otel

09 Temmuz 2018 Bozcaada Su Otel

Bozcaada Su Otel, Rum Mahallesi’nde Meryem Ana Kilisesi’nin hemen yanında yer almakta. Bozcaada iskelesinden yaklaşık iki yüz elli metre uzaklıkta bulunan Su Otel’e birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Denize yüz metre yürüme mesafesinde bulunan ve ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş tesis, nisanın ayının ilk gününden kasım ayının ilk gününe kadar hizmet vermekte. Bozcaada’nın en canlı yerlerinden olan kilise sokağında toplam on oda ile hizmet vermektedir. Kilise, deniz ve kale manzarasını panoramik olarak sunan terasta açık büfe kahvaltının keyfini çıkarabilirsiniz.

Eski Rum evinin restore edilmesi ile oluşturulan tesis iki kişilik ve üç kişilik şirin odaları ile gerçek bir Bozcaada samimiyetini sunuyor.

Bozcaada Su Otel’in odalarının her biri özel banyoludur. Yirmi dört saat sıcak su temin edilen banyolar terlik, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri, havlu ile donatılmıştır. Mini bar, eşya dolabı, klima ve televizyon ise diğer oda özelliklerindendir.

Tesisin resepsiyonu haftanın yedi günü hizmet vermekte olup, arzu etmeniz halinde araç kiralama konusunda da yardımcı olmaktadır. Tesisin sağlamış olduğu diğer hizmetler arasında; özel aracınız adına sağlanan ücretsiz otopark ve otel genelinde ücretsiz Wi-Fi internet erişimi.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal Sokak No:20 Bozcaada/ Çanakkale

İletişim

0532 377 92 11

Paylaş:

Bozcaada Su Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Bozcaada

Bozcaada

Çanakkale’nin ada ilçesi olan Bozcaada, Çanakkale’nin köyu olmayan tek ilçesidir. Yaklasık 42 km. karelik yüz ölçümüne sahip olan Bozcaada’nın en yüksek yeri ise 192 metrelik...
Bozcaada Haberleri
Çanakkale İlçeleri