Butik Hotel Gelibolu

Butik Hotel Gelibolu, Gelibolu’da muhteşem boğaz manzarası ve lüks konaklama birimleri ile hizmet vermektedir.
Butik Hotel Gelibolu, Gelibolu Feribot İskelesi’nin hemen yanındaki bu şık dekorasyonlu tesistir.

Otelde on tane lüks odanın her biri, klasik dekorasyonlu, konforlu ve yüksek teknoloji ürünleriyle donatılmıştır. İsteğinize göre ayarlanabilen klima, merkezi ısıtma, uydu, televizyon, direkt telefon, saç kurutma makinası, emanet kasası, parke, mini bar, makyaj aynası, çalışma nasası ve hızlı internet imkanlarını standart olarak bütün konaklama birimlerinde yer almaktadır.

Günlük kahvaltı açık büfe olarak servis edilmekete. Yonca Restaurant’ta Türk ve Osmanlı mutfaklarından yemeklerin lezzetine bakabilirsiniz. Lobi katında bulunan Bulvar Cafe’de çay ve kahvenin yanı sıra çeşitli hamur işleri bulunmaktadır.

Butik Hotel Gelibolu’nun spa hizmeti yer almakta ve masaj hizmetleri sağlanmaktadır. Tesiste ayrıca fitness merkezi de yer almaktadır.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”45″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Adres
Alaeddin Mahallesi, Kore Kahramanları Caddesi Gelibolu/ Çanakkale

İletişim
0 286 566 66 00

Çanakkale'de Oteller

Gezilecek Yerler