21 Eylül 2023 Perşembe

Büyük Truva Otel

13 Eylül 2018 Büyük Truva Otel

Çanakkale il merkezinde Kordon boyunda denize sıfır konumda bulunan Büyük Truva Oteli, içerisinde tarihe ve sanata ışık tutacak çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Çanakkale Otelleri arasında bulunan tesiste lobide kendinizi yüzlerce sene önceki Truva Antik Kenti’ne girer gibi hissediyorsunuz. Otel içerisinde o döneme ait eserlerin benzerlerini görünce o anı yaşamanız mümkün.

Büyük Truva Otel, Çanakkale Havaalanı’na üç km, iskeleye ise bir km uzaklıktadır. İhtiyacınıza göre tesiste bulunan doktor ve araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restuarant, açık restuarant ve kapalı restuarantta yemeklerinizi afiyetle tüketebilirsiniz.

66 oda, 132 yatak kapasitesi ile ziyaretçilerine hizmet veren Büyük Truva Oteli’nde yirmi dört saat oda servisi ve açık otopark hizmeti bulunmaktadır.

Tesisin bahçe kısmında yer alan muhteşem boğaz manzarasına sahip restoranda zengin çeşitleri ile kahvaltı, boğazın zengin balık çeşitleri, kırmızı ve beyaz et çeşitlerinin yanında şefin özel menüsünden seçebilecek olduğunuz Batı ve Türk mutfağının lezzetleri ile anın tadını çıkarabilirsiniz.

Adres

Cevat Paşa Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:2, 17000 Çanakkale Merkez – Kordon Boyu

İletişim

0 (286) 217 10 24

Paylaş:

Büyük Truva Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri