21 Eylül 2023 Perşembe

Çanak Hotel

17 Aralık 2017 Çanak Hotel

Çanak Hotel kent merkezinde Çanakkale Boğazı’nın eşsiz manzarasına panoromik görüşe sahip, tarih, felsefe ve mitoloji merkezinin ortasına, feribot iskelesine yüz metre mesafede bulunuyor.

Elli iki odaya sahip tesisin terasında eşsiz boğaz manzarası eşliğinde yemek yeme imkanına erişebilirsiniz.

Çanakkale Hotelleri arasında bulunan Çanak Hotel’in odalarında minibar, klima, emanet kasası, kettle ve televizyon bulunmakta.

Merkezi ısıtmaya sahip olan tesiste ayrıca, ücretsiz otopark, masaj salonu, toplantı salonu, bilardo, satış reyonu bulunmakta.

Ürün lansman toplantıları ve seminlerinin de yapılabildiği Çanak Hotel, Çimenlik Kalesi’ne 200, Aynalı Çarşı’ya 250 metre uzaklıkta bulunuyor.

Tarihi Gelibolu Yarımadası’na 3, Troia Antik Kenti’ne 35, Assos Antik Kenti’ne ise 90 km uzaklıkta bulunan tesiste gönül rahatlığı ile konaklama yapabilir.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”72″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Açık büfe kahvaltı mevcut olup, restorantında muhteşem Çanakkale ve boğaz manzarası eşliğinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Adres 

Cumhuriyet meydanı Dibek sokak Çanakkale

İletişim

0 286 214 15 82

Paylaş:

Çanak Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Çanakkale

Çanakkale

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü görevi gören Çanakkale, insanlığın yerleşik hayata geçtiği dönemlerden, tarihin başladığı çağlara kadar, önemli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği...
Çanakkale Haberleri
Çanakkale İlçeleri