30 Eylül 2023 Cumartesi

Casa Grande Hotel

30 Temmuz 2018 Casa Grande Hotel

Casa Grande Hotel, Biga merkezinde, yeşillik ve doğa manzaralı oteldir. Akdeniz mimari tarzı ile dekore edilip, ziyaretçileri için kalite ve konfor ön plana alınarak kendilerini özel hissedebilecekleri bir mekan yaratılmıştır. Tesiste toplam seksen iki adet oda bulunmakta.

Odalar konukların rahat ve konforlu hissedebilmesi adına geniş ve ferah bir biçimde dizayn edilmiştir. Odalar ise televizyon, kablosuz internet erişimi, mini bar, banyo ve banyo gereçleri, telefon, klima, dolap içi kasa bulunmaktadır. Otelin sunmuş olduğu hizmetler ise; tüm gün hizmet veren resepsiyon, uyandırma hizmeti, lobide kahve hizmeti, çamaşır, kuru temizleme ve ütü hizmeti, otopark, kat temizleme hizmeti, uyandırma hizmeti ve birden fazla dil bilen personel gibi hizmetler sunmaktadır.

Güler yüzlü personel ile kaliteden ve hijyenden ödün vermeden hazırlanan doğal, zengin ve taze ürünler ile hazırlanan açık büfe kahvaltınızı, ferah kahvaltı salonunda ya da bahçe içerisinde kuş cıvıltıları ile birlikte yapabilirsiniz.

Adres

İstiklal Mahallesi, İnönü Cd. D:No: 11, 17200 Biga/Çanakkale

İletişim

0 (286) 317 10 10

Paylaş:

Casa Grande Hotel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Biga

Biga

Biga, kendi adıyla anılan yarım adada bulunur ve Çanakkale’nin en büyük ilçesidir. Merkeze uzaklığı 90 km’dir. Biga yarımadasına ismini veren ve Antik dönemde “Troas Bölgesi”...
Biga Haberleri
Çanakkale İlçeleri