30 Eylül 2023 Cumartesi

Çetmihan Otel

17 Haziran 2017 Çetmihan Otel

Çetmihan Otel, çam ormanlarının ve zeytinliklerin ortasında, Küçükuyu Yeşilyurt Köyü’nde bulunmaktadır. Tesis hem deniz manzarsı hem de Kaz Dağları manzarası ile sizlere hizmet verkmektedir. Eşsiz bir mimari ile toplamda on altı tane odaya sahip bu tesis yarım pansiyon konsepti ile hizmet etmektedir. Şık mobilyaları, farklı iç dekorasyonu, süslü bir şekilde dekore edilmiş odaları sizi şımartmak ve kendinizi farklı hissetmeniz için hazırlanmıştır.

Çetmihan Otel 2012 En İyi Butik Otel ödülüne sahiptir. Mermer banyolar, yirmi dört saat boyunca sıcak su ve klima standart olarak her odada blunmaktadır. Tesiste, eşsiz bir doğa içinde bulunarak, yürüyüşler, Kaz Dağları turları, Kaz Dağları endemik tanıtım turları,bahçede streching, Assos’ta kayık ile balık avlamaya çıkma, Kaz Dağında barbekü, profesyonel dalgıçlık ve ATV turları yapabilirsiniz.
Aynı zamanda ahşap süslemeler ile, çiçekler ile kaplı, yemyeşil bahçesinde eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Çetmihan Otel bünyesindeki alakart restoranı ile yöresel değişik lezzetleri konuklarına sunmaktadır.

Çetmihan Otel’de zaman zaman düzenlenen Zeytin Hasatı ve Zeytin Yağı Kursu’nda katılabilirsiniz. Kursa katılarak zeytinin dalından kopup, yağ olarak şişelenmesine kadarki geçen zamanı görebilirsiniz. Çetmi Olive uzmanları tarafından gerçekleştirilen kurs boyunca Çetmihan Otel’de konaklarken üç günlük hasat ve tadım kursunda her şeyi öğrenebilirsiniz.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”18″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Adres

Yesilyurt Köyü Küçükkuyu Kazdağları Ayvacık / Çanakkale

İletişim

0 (286) 752 61 69

Paylaş:

Çetmihan Otel Hakkında Şikayet ve Yorumlar

Otel Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşın

Çanakkale Otelleri
Ayvacık

Ayvacık

Ayvacık, Çanakkale ilinin en uzun sahil şeridine sahip ilçesidir. İlçenin Yüzölçümü 874 km² dir ve % 52’si ormanlıktır. Dağlar, denize paralel olarak uzandığından, sahil şeridinde...
Ayvacık Haberleri
Çanakkale İlçeleri