Çetmihan Otel

Çetmihan Otel, Ayvacık ilçesi, Küçükuyu Beldesi, Yeşilyurt Köyü’nde butik otel olarak hizmet vermektedir. Ege zeytinliklerinin ve çam ormanlarının tam ortasında, Kaz Dağları manzarası bir yanda deniz manzarası bir yanda, eşsiz mimarisiyle yarım pansiyon olarak hizmet etmektedir. Toplam 16 odası bulunan otel, kışın merkezi ısıtma sistemi ile ısınmakta, yazın her odasında klima ile müşteri memnuniyeti yaratmaktadır.

Çetmihan Otel aynı zamanda 2012 en iyi butik otel ödülünün sahibidir. Mermer banyolar, 24 saat sıcak su ve klima standart olarak her odada sağlanmıştır. Çetmihan Otel’de, eşsiz bir doğa içinde bulunarak, parkurlu / rehberli yürüyüşler, bahçede streching, organize Kaz Dağları turları, Assos’ta kayıkla balığa çıkma, Kaz Dağında barbekü, Kaz Dağları endemik tanıtım turları, profesyonel dalgıçlık, ATV turları yapabilirsiniz. Aynı zamanda ahşap süslemelerle, çiçeklerle kaplı, yemyeşil bahçesinde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Çetmihan Otel bünyesindeki alakart restoranında pırasa böreği, ısırgan otu çorbası, mangalda sardalya gibi yöresel değişik lezzetleri konuklarına sunmaktadır.

Çetmihan Otel’de Zeytin Hasatı ve Zeytin Yağı Kursu’da açılmakta olup, kursa katılarak zeytinin dalından kopup, yağ olarak şişelenmesine kadarki süreci görebilirsiniz. Çetmi Olive uzmanları tarafından gerçekleştirilen kurs boyunca Çetmihan Otel’de konaklarken 3 günlük hasat ve tadım kursunda merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Edremit Havalimanı’na 30 dakika uzaklıkta olan otel, arabayla Assos’a 25 dakika, Troya antik kentine ise 1 saat mesafede yer almaktadır. Siz de Kaz Dağları’na yakın olmak ve seçkin bir ortamda ağırlanmak istiyorsanız Çetmihan Otel’de konaklamalısınız.


Adres İletişim:
Yeşilyurt Köyü Yolu, 17980
Ayvacık / Çanakkale
Telefon: 0286 752 61 69

Çanakkale'de Oteller

İris OtelÇanakkale

İris Otel

Sarıçay OtelÇanakkale

Sarıçay Otel

Hotel KonakÇanakkale

Hotel Konak

Cura HotelÇanakkale

Cura Hotel

Gezilecek Yerler